« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Łubudu Cup dla Rewkowskiego (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski z nowym rekordem 186 punktów wygrał I Łubudu Bowling Cup 2017. Na kolejnych stopniach podium stanęli Radosław Brzostek - 135 pkt i Wojciech Kolator - 116 pkt. Na czwartej lokacie uplasował się Gabriel Kleczkowski - 82 pkt.


Rywalizację w I Łubudu Bowling Cup 2017 zdominowali reprezentanci Ostrowi Mazowieckiej, którzy w komplecie stawili się w wielkim finale i zajęli wszystkie miejsca na podium. Jedynym ostrołęczaninem w najlepszej czwórce okazał się rewelacyjnie spisujący się w pierwszej rundzie 14-letni Gabriel Kleczkowski, który zdobył 101 punktów.

O finał otarł się piąty w turnieju Bartosz Żebrowski z dorobkiem 100 punktów. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli: Łukasz Orzoł - 97 pkt, Kazimierz Michalczuk - 95 pkt, Tomasz Chrzanowski - 81 pkt, Piotr Kaliszewski - 81 pkt, a dziesiątkę najlepszych zawodników domknął Ryszard Mieczkowski 79 pkt.


Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Nagrody najlepszym zawodnikom wspólnie wręczali właściciel KONKRET marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak i prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk.


Esprit

Sponsorami imprezy są: KONKRET marketpozyczkowy.pl, Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich.


Patronat medialny sprawowały: Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.


Zobacz zdjęcia:
I Łubudu Bowling Cup 2017 (30.06.2017)


Odsłon: 7448
Komentarzy: 6
10:43, 01.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

o @ 11:36, 01.07.2017r. IP: *.*.31.49

Ilu było uczestników? Czyżby malutko?

Tadeusz @ 11:51, 01.07.2017r. IP: *.*.165.156

Bardzo fajne zawody. Pozdrowienia dla pana prezesa Przemka. Czekamy na kolejne możliwości wspólnego spotkania i rywalizacji.

Radek @ 12:02, 01.07.2017r. IP: *.*.48.83

Wielkie brawa dla chłopaków z Ostrowi Mazowieckiej. Widać lata treningów Ale mam nadzieję że w kolejnych imprezach im dorównam.

Edek @ 12:13, 01.07.2017r. IP: *.*.31.137

Wreszcie jakaś rozgrywka w mieście, gdzie można się wybrać i miło spędzić czas. Może warto jeszcze zainstalować gdzieś darta.

Radek @ 10:39, 02.07.2017r. IP: *.*.166.145

Dziękujemy ekipie Łubudu za profesjonalnie przygotowany turniej czekamy na więcej

+/- @ 21:55, 03.07.2017r. IP: *.*.105.228

-- do "o"
A dużutko to wg Ciebie ilu zawodników? Hmm?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo