« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa dla dorosłych. Dołącz

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w trzeciej edycji Wakacyjnej Szkoły Tenisa dla dorosłych. Chcesz dołączyć do zajęć?


Pierwsze treningi wystartują na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa już w poniedziałek, 17 lipca o godz. 17.00 i potrwają przez cztery dni. Zajęcia prowadzić będzie instruktor Leszek Bieżuński.

- Cieszymy się bardzo z faktu, że kolejny rok z rzędu możemy zaproponować szkolenie również dla dorosłych - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Mam nadzieję, że zajęcia cieszyć się będą dużym zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W ubiegłym sezonie w dwóch cyklach przeszkoliliśmy ponad pięćdziesiąt osób.Warto zauważyć, że nowi tenisiści, którzy odbyli szkolenie biorą udział w turniejach tenisowych, rozgrywkach ligowych lub amatorsko rozgrywają swoje spotkania na obiektach w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.
- Z pewnością warto spróbować, każdy może się zgłosić, a być może tenis ziemny stanie się jego ulubioną dyscypliną sportu - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Zgłoszenia na zajęcia należy kierować na adres stowarzyszenia lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek). Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniach 17-20 lipca w godz. 17.00 - 19.00. W ostatnim dniu szkolenie potrwa od 17.00 - 19.30. Patronat medialny nad Wakacyjną Szkoła Tenisa sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów ubiegłorocznych zajęć 

Odsłon: 4878
Komentarzy: 4
09:14, 13.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Amator @ 10:20, 13.07.2017r. IP: *.*.76.151

Trzeba mieć własną rakietkę?

do Amator @ 12:41, 13.07.2017r. IP: *.*.170.2

Dostaniesz na trening rakietę, a potem kupisz sobie wg pomocy trenera.

zawodnik @ 07:45, 18.07.2017r. IP: *.*.106.53

czyżby Pan Leszek, super zawodnik, przestał gniewać się na OST, pytanie do zarządu- czy Leszek jest członkiem OST,

Adam Otłowski @ 14:26, 18.07.2017r. IP: *.*.253.193

Szanowny Panie Zawodniku,
odpowiadając na wielokrotnie pojawiające się pytania uprzejmie informuję, iż każdy z instruktorów który prowadzi szkolenia organizowane przez OST jest członkiem Stowarzyszenia oraz posiada odpowiednie uprawnienia potwierdzone stosownymi dokumentami. Jeśli posiada Pan jakieś wątpliwości co do statusu innych osób, bądź jakiekolwiek inne pytania oraz oczywiście jest Pan również członkiem OST, to proszę o zwrócenie się bezpośrednio do Zarządu, mailowo, pisemnie lub telefonicznie (dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie), a z chęcią udzielimy odpowiedzi. Choć się staramy, to pytania składane w komentarzach pod artykułami mogą zostać niezauważone i pozostawione bez odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Adam Otłowski

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo