« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa dla dorosłych. Dołącz

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w trzeciej edycji Wakacyjnej Szkoły Tenisa dla dorosłych. Chcesz dołączyć do zajęć?


Pierwsze treningi wystartują na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa już w poniedziałek, 17 lipca o godz. 17.00 i potrwają przez cztery dni. Zajęcia prowadzić będzie instruktor Leszek Bieżuński.

- Cieszymy się bardzo z faktu, że kolejny rok z rzędu możemy zaproponować szkolenie również dla dorosłych - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Mam nadzieję, że zajęcia cieszyć się będą dużym zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W ubiegłym sezonie w dwóch cyklach przeszkoliliśmy ponad pięćdziesiąt osób.


Esprit

Warto zauważyć, że nowi tenisiści, którzy odbyli szkolenie biorą udział w turniejach tenisowych, rozgrywkach ligowych lub amatorsko rozgrywają swoje spotkania na obiektach w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.
- Z pewnością warto spróbować, każdy może się zgłosić, a być może tenis ziemny stanie się jego ulubioną dyscypliną sportu - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Zgłoszenia na zajęcia należy kierować na adres stowarzyszenia lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek). Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniach 17-20 lipca w godz. 17.00 - 19.00. W ostatnim dniu szkolenie potrwa od 17.00 - 19.30. Patronat medialny nad Wakacyjną Szkoła Tenisa sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów ubiegłorocznych zajęć 

Odsłon: 4921
Komentarzy: 4
09:14, 13.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Amator @ 10:20, 13.07.2017r. IP: *.*.76.151

Trzeba mieć własną rakietkę?

do Amator @ 12:41, 13.07.2017r. IP: *.*.170.2

Dostaniesz na trening rakietę, a potem kupisz sobie wg pomocy trenera.

zawodnik @ 07:45, 18.07.2017r. IP: *.*.106.53

czyżby Pan Leszek, super zawodnik, przestał gniewać się na OST, pytanie do zarządu- czy Leszek jest członkiem OST,

Adam Otłowski @ 14:26, 18.07.2017r. IP: *.*.253.193

Szanowny Panie Zawodniku,
odpowiadając na wielokrotnie pojawiające się pytania uprzejmie informuję, iż każdy z instruktorów który prowadzi szkolenia organizowane przez OST jest członkiem Stowarzyszenia oraz posiada odpowiednie uprawnienia potwierdzone stosownymi dokumentami. Jeśli posiada Pan jakieś wątpliwości co do statusu innych osób, bądź jakiekolwiek inne pytania oraz oczywiście jest Pan również członkiem OST, to proszę o zwrócenie się bezpośrednio do Zarządu, mailowo, pisemnie lub telefonicznie (dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie), a z chęcią udzielimy odpowiedzi. Choć się staramy, to pytania składane w komentarzach pod artykułami mogą zostać niezauważone i pozostawione bez odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Adam Otłowski

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo