« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry

Przed nami II Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji mogą przystąpić w sumie 32 osoby, dlatego o udziale w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Kto tym okaże się najlepszym kręglarzem?


W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. Na kolejnych stopniach podium stanęli Radosław Brzostek - 135 pkt i Wojciech Kolator - 116 pkt. Na czwartej lokacie uplasował się Gabriel Kleczkowski - 82 pkt. Chcesz sprawdzić się w rywalizacji i dołączyć do zmagań?

 

Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach ósemka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.

Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do piątku, 21 lipca do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz telefonem do kontaktu.


Esprit

Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Sponsorami imprezy są: KONKRET marketpozyczkowy.pl, Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

Początek rywalizacji w zawodach w poniedziałek, 24 lipca o godz. 20.00. Finał o godz. 22.00, a tuż po nim wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.

Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

Odsłon: 2487
Komentarzy: 4
10:02, 17.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tomasz Majewski rzucał kulą (zdjęcia, wideo)

Tomasz Majewski rzucał kulą (zdjęcia, wideo)

Podczas wizyty w naszym mieście dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski spotkał się z wychowankami Placówki Pieczy Zastępczej "Korczakówka". Młodzież mogła liczyć nie tylko na autografy, ale również wspólną rywalizację w kręgle na zaproszenie Łubudu.

Bowling również dla najmłodszych (zdjęcia, wideo)

Bowling również dla najmłodszych (zdjęcia, wideo)

Bowling to coraz bardziej popularny sport w naszym mieście. O tym, że nie jest tylko sportem dla dorosłych mogły się przekonać dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 z grupy Nutki. Podczas blisko dwugodzinnej rywalizacji dzieci czerpały radość z uprawiania sportu i biły rekordy.

KS Łubudu Bowling z kadrą na pierwszy mecz miast

KS Łubudu Bowling z kadrą na pierwszy mecz miast

Paweł Staśkiewicz z wynikiem 177 punktów wygrał kwalifikacje do drużyny KS Bowling Ostrołęka, która w pierwszej konfrontacji zmierzy się z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej. Drugi w rywalizacji okazał się Patryk Ustaszewski z wynikiem 169 punktów.

Chcesz trenować bowling? Dołącz do KS Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do KS Łubudu

Za nami już trzy miesiące treningów w KS Łubudu Bowling. Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w tym czasie brali udział w zawodach organizowanych w kręgielni, a teraz nadchodzi czas, aby spróbowali swoich sił w konfrontacjach z reprezentantami innych miast.

Seria rekordów w KS Łubudu Bowling (wideo)

Seria rekordów w KS Łubudu Bowling (wideo)

W ostatnim tygodniu kręglarze z całego regionu dali znać o sobie w Łubudu. Padły kolejne świetne rekordy toru za które wszyscy otrzymali zasłużone nagrody od klubu. Kto obecnie legitymuje się najlepszym wynikiem, a kto musi walczyć ponownie o rekord toru?

» Wasze komentarze

Zzz @ 13:21, 17.07.2017r. IP: *.*.105.228

Trzeba zacząć ćwiczyć :)

Fajnie @ 15:37, 17.07.2017r. IP: *.*.131.218

Mnie ta zabawa wciągnęła. Fajnie pograć i milo spędzić czas w gronie sympatycznych ludzi.

Radek @ 17:04, 17.07.2017r. IP: *.*.171.6

Bardzo dobrze już nie mogę się doczekać

Darek @ 08:52, 18.07.2017r. IP: *.*.127.17

No to gramy :-) Może nowy rekord padnie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo