« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wygraj bilety na siatkarskie Mistrzostwa Europy!

Chcesz kibicować reprezentacji Polski w siatkówce w walce o medale Mistrzostw Europy? Do zgarnięcia są dwa bilety na finał i mecz o trzecie miejsce, dwa bilety na półfinały, a także przenośne boisko do siatkówki. Chcesz dołączyć do zabawy i zgarnąć nagrody?


Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Kup produkty marki LEDline® i zachowaj paragon. Następnie wykonaj zdjęcie aranżacji oświetlenia z wykorzystaniem zakupionych produktów. Opublikuj je na stronie: www.facebook.com/ledline.led lub wyślij zdjęcie na adres: , aby zostało zamieszczone na Facebooku.

Jeśli zbierzesz najwięcej polubień i odbierzesz super nagrody. Na zgłoszenia do konkursu organizator czeka w terminie od 1 czerwca do 31 lipca 2017r. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 8 sierpnia 2017 r. Podczas Mistrzostw Europy w drugiej części konkursu zaprosimy Państwa do nadsyłania zdjęć z kibicowania naszej reprezentacji, najlepsze z nich nagrodzimy produktami marki LEDline®

Do zabawy dołączyli już pierwsi ostrołęczanie, którzy zakupili produkty i zaprezentowali wykonane oświetlenie.


Esprit

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Partnerem medialnym konkursu jest portal Moja-Ostroleka.pl. Rywalizacja naszych siatkarzy z ostrołęczaninem Grzegorzem Łomaczem w jednej z ról głównych w Lidze Światowej, Memoriale Huberta Wagnera i Mistrzostwach Europy w naszym serwisie sportowym. Zapraszamy do regularnych odwiedzin.

Odsłon: 11284
Komentarzy: 0
08:29, 18.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo