« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyścig australijski dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Maciej Karwowski w świetnym stylu zwyciężył w Wakacyjnym Wyścigu Australijskim rozgrywanym na stadionie przy ulicy Witosa. To była z pewnością najciekawsza impreza zorganizowana przez MZOSTiT w ramach wakacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


W zawodach wyróżniali się reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h, którzy licznie przystąpili do zawodów. Zwyciężył łomżanin Maciej Karwowski, który wytrzymał wysokie tempo od startu aż do samej mety. Reprezentant KK24h pierwszy minął linię mety przed Łukaszem Małeckim z Ciechanowa i Rafałem Urbanem z Dzbenina.

 

Tuż za podium znaleźli się ubiegłoroczny triumfator Bartosz Jechanowski z Ostrołęki i Piotr Duda z Zaraszowa Kolonia, którzy pożegnali się z rywalizacją po nieznacznych porażkach. W gronie kobiet rywalizacja nie była już tak emocjonująca. Najlepsza okazała się reprezentantka KK24h Maria Kamińska z Nowosiedlin, a na podium znalazły się jeszcze Dorota Korzep-Czekalska i Małgorzata Tworkowska. Tuż za nim znalazły się Aleksandra Kowalska i Daria Parzychowska.


Esprit

Najmłodsza zawodniczką wyścigu była z Aleksandra Kowalska z Białobieli. W sumie w zawodach zaprezentowało się 34 uczestników. Pełne wyniki rywalizacji w załączniku. 

 

Na zawody zaprosił Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, który zorganizował imprezę wspólnie z Klubem Kolarskim 24h. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników czekały puchary ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig australijski na stadionie (16.07.2017)

 

Odsłon: 7518
Komentarzy: 2
08:36, 18.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Darek @ 09:17, 18.07.2017r. IP: *.*.127.17

Fajna impreza, a może tak częściej?

a może @ 12:26, 18.07.2017r. IP: *.*.192.138

A może jest zapotrzebowanie?
Np rywalizacja drużyn dorosłych i szkolnych w tej formule. W każdym wyścigu po dwie 4-osobowe drużyny.
Tak ze trzy razy w roku.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo