« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 kwietnia 2020 r., imieniny Hermana, Rufina, Donata

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowlingowcy z Siedlec w II Łubudu Cup 2017

Dariusz Rojek, Piotr Prokurat, Daniel Głuchowski i Marek Kozłowiec to niezwykle silna reprezentacja SKB Siedlce, która zaprezentuje swoje umiejętności w II Łubudu Bowling Cup 2017. Do rywalizacji wciąż można się jeszcze zgłosić i zmierzyć z najlepszymi kręglarzami.


- Dziękujemy za zaproszenie na ostrołęcki turniej, będzie nam bardzo miło spotkać się z bowlingowcami z Ostrołęki, a także innych miast - mówi prezes SKB Siedlce Dariusz Rojek. - Poprzez udział w turnieju chcemy promować bowling i nasz siedlecki klub. Coraz więcej osób rywalizuje sportowo w waszej kręgielni, dlatego chętnie podzielimy się swoimi spostrzeżeniami i podpowiemy, jak grać i rozwijać swoją pasję.

 

Reprezentanci Siedleckiego Klubu Bowlingowego mają na swoim koncie wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. W minionym weekend Dariusz Rojek oraz Piotr Prokurat uczestniczyli w turnieju drużynowym Polish Bowling Tour w Toruniu, gdzie zajęli trzecie miejsce.

Z pewnością rywalizacja najlepszych zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, Siedlec oraz Ostrowi Mazowieckiej będzie ciekawa. Wciąż można dołączyć do zawodów na które Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA zapraszają już w poniedziałek, 24 lipca.


Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do piątku, 21 lipca do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz telefonem do kontaktu.Sponsorami imprezy są: KONKRET marketpozyczkowy.pl, Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.


Początek rywalizacji w zawodach w poniedziałek, 24 lipca o godz. 20.00. Finał ok. godz. 22.00, a tuż po nim wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.


Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

Odsłon: 3513
Komentarzy: 4
09:28, 21.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Zzz @ 10:59, 21.07.2017r. IP: *.*.105.228

Szykują się gorące rozgrywki i motywująca konkurencja :-)

Fan @ 11:02, 21.07.2017r. IP: *.*.31.137

Wcześniej wszystkie miejsca na podium dla Ostrowi Mazowieckiej, a teraz Siedlce, to będzie ciekawie. Ale może Ostrołęka też już będzie miała swoich topowych kręglarzy. Ja ponad 200 już robiłem, zobaczymy.

Świetna sprawa @ 19:29, 21.07.2017r. IP: *.*.161.214

Super, fajne te kręgle.

o @ 00:02, 22.07.2017r. IP: *.*.31.49

ale pizza to kiepska tam.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo