« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lemański wysoko w Mistrzostwach Polski MTB XC

Kolarze KK24h nie zwalniają tempa i walczą o wysokie lokaty w kolejnych zawodach. Tym razem Hubert Lemański świetnie zaprezentował się w Mistrzostwach Polski MTB XC na warszawskim Ursynowie, który bark w bark walczył z najlepszymi zawodnikami w kraju.


Zawody rozgrywane na Górze Kazury zachwyciły uczestników wysokim poziomem organizacyjnym i sportowym. W zmaganiach kobiet zgodnie z oczekiwaniami tytuł mistrzyni Polski wywalczyła Maja Włoszczowska. Mistrzyni świata, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska nie dała szans rywalom. Z pewnością udział świetnej zawodniczki sprawił, że zawody oglądały rzesze kibiców.

 

W gronie mężczyzn wystartował reprezentant Klubu Kolarskiego 24h Hubert Lemański, który startował w gronie amatorów. W rywalizacji zajął siódme miejscu open i piąte lokatę w kategorii wiekowej z czasem 47 minut na dystansie 10.5 km.


Łubudu

- Mistrzostwa Polski wymagały ode mnie bardzo dużych umiejętności technicznych, dlatego parę dni przed zawodami pojechałem do Warszawy trenować na trasie - mówi Hubert Lemański. - Najgorsze co było podczas zawodów to zawodnicy, którzy wchodzili pod górę i nie chcieli nawet ustąpić miejsca przez to straciłem dużo czasu. Na trasie były też kałuże, dzięki którym można było się schłodzić. Najtrudniejsze na trasie były wyczerpujące podjazdy i sekcja "rock garden". Siódme miejsce w open i piąte w swojej kategorii uważam za dobry wynik.

 

Więcej o ostatnich występach kolarzy oraz zbliżających się dużym imprezach w regionie niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo.

Odsłon: 7091
Komentarzy: 4
08:04, 23.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brzydki_zły_i_szczery @ 09:14, 23.07.2017r. IP: *.*.208.153

Gratulacje dla pana Huberta. Życzę jeszcze więcej dobrych wyników. :smile:

Hubert @ 22:56, 23.07.2017r. IP: *.*.90.33

Dziękuję

Iwona @ 20:20, 24.07.2017r. IP: *

Hubert- brawo, brawo, brawooo!!!

Hubert @ 14:31, 28.07.2017r. IP: *.*.0.238

Dzięki!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo