« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte batalie w Konkret Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Znamy już półfinalistów turnieju tenisowego Konkret Cup 2017 dla seniorów. Do rywalizacji przystąpiło 31 zawodników m.in. z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Zambrowa, Białegostoku, Łomży, Warszawy, Poznania. W niedzielę decydujące starcia.


W pierwszym dniu zmagań nie zawiódł rozstawiony z numerem jeden Jordan Czapski, który pokonał w drugiej rundzie Mirosława Mazucha 6:4 6:3. W pierwszej miał wolny los. W ćwierćfinale Czapski pokonał Bartłomieja Otłowskiego 7:5 6:1 i pewnie awansował do niedzielnego finału.

 

Bardzo dobrze spisał się najmłodszy w stawce ostrołęczanin Bartosz Murach, który w pierwszym meczu pokonała Piotra Szczepanka 9:4, a w drugiej rundzie Kacpra Zalewskiego z Zambrowa 6:4 6:3. W ćwierćfinałowym meczu nie dał szans prezesowi OST Dariuszowi Terlikowskiemu 6:0 6:1.

 

Jako trzeci do półfinalistów awansował Bartłomiej Kowalski z Warszawy, który w pierwszym spotkaniu pokonał Tomasza Szabłowskiego z Zambrowa 9:5 i Grzegorza Prota 6:3 6:3. W ćwierćfinałowym meczu zawodnik ze stolicy pokonał łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego 6:7 6:3 10:1.

 

Do grona półfinalistów dołączył także Mateusz Matyczak, który w ćwierćfinale pokonał numer dwa rankingu open Kamila Woźniaka 6:4 6:4. Wcześniej utalentowany ostrołęczanin wygrał z Grzegorzem Barem 9:2 i Danielem Dąbrowskim 1:6 6:4 10:8.

 

Turniejowe spotkania toczyły się do późnym godzin wieczoronych. Rozstrzygnięty został także turniej pocieszenia dla zawodników, którzy pożegnali się z turniejem w pierwszej rundzie. W nim zwyciężył Tomasz Szabłowski z Zambrowa w finale pokonując Janusza Tyszkę 6:2.

Na niedzielę zostały zaplanowane mecze półfinałowe na godz. 10.30 i final na godz. 13.00. W ramach Konkret Cup 2017 do rywalizacji przystąpią także juniorzy do lat 18 i mini tenis.

 

Ćwierćfinały:
Jordan Czapski - Bartłomiej Otłowski 7:5 6:1
Bartosz Murach - Dariusz Terlikowski 6:0 6:1
Bartłomiej Kowalski - Krzysztof Bułkowski 6:7 (6) 6:3 10:1
Mateusz Matyczak - Kamil Woźniak 6:4 6:4


Półfinały:
Jordan Czapski - Bartosz Murach
Bartłomiej Kowalski - Mateusz Matyczak


Finał:
Czapski/Murach - Kowalski/Matyczak

Sponsorem głównym zawodów jest Konkret marketpozyczkowy.pl. Sponsorami dodatkowymi Salon Oświetlenia www.ledin.pl, Pensjonat Wioletta, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso i siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad imprezą sprawują portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
Pierwszy dzień turnieju Konkret Cup 2017 na kortach przy Hallera (22.07.2017)

 

Odsłon: 8798
Komentarzy: 0
08:11, 23.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

22 zawodników w stawce

22 zawodników w stawce

5 września na kortach przy ul. Hallera odbędzie się turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy, którzy mają na karku ponad 40 wiosen. Do rywalizacji zgłosiło się 22 uczestników. Tytułu bronić będzie Paweł Murach.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo