« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 lutego 2020 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte batalie w Konkret Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Znamy już półfinalistów turnieju tenisowego Konkret Cup 2017 dla seniorów. Do rywalizacji przystąpiło 31 zawodników m.in. z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Zambrowa, Białegostoku, Łomży, Warszawy, Poznania. W niedzielę decydujące starcia.


W pierwszym dniu zmagań nie zawiódł rozstawiony z numerem jeden Jordan Czapski, który pokonał w drugiej rundzie Mirosława Mazucha 6:4 6:3. W pierwszej miał wolny los. W ćwierćfinale Czapski pokonał Bartłomieja Otłowskiego 7:5 6:1 i pewnie awansował do niedzielnego finału.

 

Bardzo dobrze spisał się najmłodszy w stawce ostrołęczanin Bartosz Murach, który w pierwszym meczu pokonała Piotra Szczepanka 9:4, a w drugiej rundzie Kacpra Zalewskiego z Zambrowa 6:4 6:3. W ćwierćfinałowym meczu nie dał szans prezesowi OST Dariuszowi Terlikowskiemu 6:0 6:1.

 

Jako trzeci do półfinalistów awansował Bartłomiej Kowalski z Warszawy, który w pierwszym spotkaniu pokonał Tomasza Szabłowskiego z Zambrowa 9:5 i Grzegorza Prota 6:3 6:3. W ćwierćfinałowym meczu zawodnik ze stolicy pokonał łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego 6:7 6:3 10:1.

 

Do grona półfinalistów dołączył także Mateusz Matyczak, który w ćwierćfinale pokonał numer dwa rankingu open Kamila Woźniaka 6:4 6:4. Wcześniej utalentowany ostrołęczanin wygrał z Grzegorzem Barem 9:2 i Danielem Dąbrowskim 1:6 6:4 10:8.

 

Turniejowe spotkania toczyły się do późnym godzin wieczoronych. Rozstrzygnięty został także turniej pocieszenia dla zawodników, którzy pożegnali się z turniejem w pierwszej rundzie. W nim zwyciężył Tomasz Szabłowski z Zambrowa w finale pokonując Janusza Tyszkę 6:2.

Na niedzielę zostały zaplanowane mecze półfinałowe na godz. 10.30 i final na godz. 13.00. W ramach Konkret Cup 2017 do rywalizacji przystąpią także juniorzy do lat 18 i mini tenis.

 

Ćwierćfinały:
Jordan Czapski - Bartłomiej Otłowski 7:5 6:1
Bartosz Murach - Dariusz Terlikowski 6:0 6:1
Bartłomiej Kowalski - Krzysztof Bułkowski 6:7 (6) 6:3 10:1
Mateusz Matyczak - Kamil Woźniak 6:4 6:4


Półfinały:
Jordan Czapski - Bartosz Murach
Bartłomiej Kowalski - Mateusz Matyczak


Finał:
Czapski/Murach - Kowalski/Matyczak

Sponsorem głównym zawodów jest Konkret marketpozyczkowy.pl. Sponsorami dodatkowymi Salon Oświetlenia www.ledin.pl, Pensjonat Wioletta, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso i siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad imprezą sprawują portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
Pierwszy dzień turnieju Konkret Cup 2017 na kortach przy Hallera (22.07.2017)

 

Odsłon: 8241
Komentarzy: 0
08:11, 23.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Najnowsze wideo