« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Silna stawka kręglarzy w II Łubudu Cup 2017

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, Siedlec i Ostrowi Mazowieckiej przystąpią do rywalizacji w II Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy będą rywalizować o atrakcyjne nagrody oraz poprawienie rekordów poszczególnych torów. Chcesz dołączyć?


Silną reprezentację do zawodów wystawił SKB Siedlce. Do Ostrołęki przyjadą Dariusz Rojek, Piotr Prokurat, Daniel Głuchowski i Marek Kozłowiec. To zawodnicy, którzy nie tylko liczą się w ogólnopolskiej rywalizacji, ale notują sukcesy w całej Europie. Z pewnością rywalizacja z nimi będzie ciekawym wyzwaniem dla wszystkich kręglarzy.

 

Silną drużynę wystawiła także Ostrów Mazowiecka, a do Ostrołęki przyjadą: Radosław Brzostek, Wojciech Kolator, Kazimierz Michalczuk i Alan Piersa. Z pewnością do walki o zwycięstwo mogą włączyć się także ostrołęczanie i reprezentanci powiatów ostrołęckiego i makowskiego, którzy w ostatnich treningach notowali bardzo wartościowe wyniki w Łubudu.

Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach ósemka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.


Esprit

Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. W turnieju zaplanowanym na 32 osoby pozostały ostatnie wolne miejsca. Do rywalizacji będzie można zgłosić się jeszcze w dniu turnieju o godz. 19.30 podczas weryfikacji uczestników.

Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Sponsorami imprezy są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club i Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. Patronat medialny: portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Początek rywalizacji w zawodach w poniedziałek, 24 lipca o godz. 20.00. Finał o godz. 22.00, a tuż po nim wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.

Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

 

Odsłon: 2990
Komentarzy: 0
09:18, 24.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo