« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r., imieniny Izoldy, Celestyny, Ady

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Liga Bowlingowa. Dołącz do gry

Wakacyjna Liga Bowlingowa w Łubudu wystartuje już w najbliższy poniedziałek. Do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy chętni z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Klub Sportowy Łubudu zaprasza do zmagań w kręgle również reprezentantów z całego regionu.


- Celem regularnych rozgrywek bowlingowych jest możliwość częstszej rywalizacji dla zawodniczek i zawodników z naszego regionu, którzy coraz śmielej rywalizują w zawodach - podkreśla prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk. - Liczymy, że wspólne poniedziałkowe spotkania spotkają się z dużym zainteresowaniem.

 

Początek zmagań w Wakacyjnej Lidze Bowlingowej został zaplanowany na poniedziałek, 31 lipca. Uczestnicy rywalizować będą na torach zbierając punkty do łącznej klasyfikacji. Za każdym razem zostaną rozegrane dwie partie (po dziesięć kolejek). Wpisowe do rozgrywek (czterech kolejek) wynosi 80 zł, które w całości pozostaje do odebrania przy barze lub podczas kolejnej gry w kręgle w trakcie trwania rozgrywek.


JBB

Uczestnicy rozgrywek zbierać będą punkty w czterech kolejkach zaplanowanych na kolejne poniedziałki - 31 lipca, 7 sierpnia, 14 sierpnia i 21 sierpnia, kiedy to został zaplanowany wielki finał. Na uczestników ligi czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora rozgrywek oraz sponsorów. Początek rywalizacji w każdej kolejce został zaplanowany na godz. 20.00.

 

Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do poniedziałku, 31 lipca do godz. 12.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz telefonem do kontaktu.

 

Najlepsi trzej zawodnicy Wakacyjnej Ligi Bowlingowej otrzymają puchary oraz nagrody w postaci karnetów do gry w kręgle odpowiednio (15, 10 i 5 godzin gry w Łubudu) oraz karnety na siłownię Forma5 Club. Dodatkowo nagrody dla najlepszych zawodniczek rywalizacji ufundował Konkret marketpozyczkowy.pl.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

Odsłon: 2756
Komentarzy: 6
09:31, 27.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Bowling @ 10:30, 27.07.2017r. IP: *.*.219.178

Bardzo fajny pomysł, cieszy mnie to że w mieście zaczynają być takie wydarzenia sportowe w których każdy może wziąć udział, do zobaczenia na torze :)

Darek @ 10:37, 27.07.2017r. IP: *.*.31.137

Fajnie, że w mieście pojawiają się miejsca, gdzie można miło spędzić czas ze znajomymi. Fajnie, że jest taka liga, bo można pograć z innymi osobami i miło spędzić czas. Włączam się do zabawy.

Maruda @ 17:42, 27.07.2017r. IP: *.*.12.6

Super inicjatywa, widać że ktoś z pomysłem wziął się za to. Oby jak najmniej marudzili Ci którym się nic nie podoba.

Marcin @ 19:51, 27.07.2017r. IP: *.*.163.75

Tak widać, że ktoś ma dobry pomysł na to jak ogarnąć wspólna zabawę. Byłem na ostatnim turnieju i powiem szczerze nie spodziewalem się takiej świetnej atmosfery i wspolnej zabawy. Az chce się wracac na kręgle.

Kręglarz @ 21:23, 27.07.2017r. IP: *.*.121.203

Bardzo chciałbym pochwalić organizację ostatnich zawodów w Łubudu. Wpisowe do wykorzystania przy barze, miła atmosfera, profesjonalne przeprowadzenie turnieju przez tego Pana z Łubudu, który wyraźnie wiedział o czym mówi. Fajnie, naprawdę coś fajnego się dzieje i chce się w tym uczestniczyć.

Karol @ 21:35, 27.07.2017r. IP: *.*.255.183

Potwierdzam, wszystko na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i widać, że gospodarzowi lokalu zależy na klientach. Same zawody to super rozwiązanie, bo nie każdy chce grać tylko ze znajomymi. Widać, że zna się na rzeczy organizując taki rzeczy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo