« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudna przeprawa Energi w Pucharze Polski

Siatkarze Energi Ostrołęka we wrześniu rozpoczną rywalizację w rozgrywkach Pucharu Polski. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika nie mają łatwej drogi, bowiem na starcie sezonu czekają ich wyjazdowe mecze. W przypadku awansu dopiero trzeci mecz rozegrają u siebie.


Na tydzień przed pierwszą serią spotkań, 23 września w rozgrywkach II ligi podopieczni trenera Mateusza Mielnika w wyjazdowym meczu zmierzą się z SMS PZPS II Spała. W przypadku awansu do kolejnej rundy biało-czerwoni 18 października ponownie na wyjeździe rywalizować będą Kęczaninem Kęty lub KKS Kozienice.

 

Dopiero w przypadku zwycięstwa w trzecim meczu podopieczni trenera Mateusza Mielnika mogą zmierzyć się z Krispolem Września. Spotkanie w hali im. Arkadiusza Gołasia zostałoby wówczas rozegrane 18 listopada.- Nie mamy łatwej drogi w Pucharze Polski, ale zdecydowaliśmy się na zgłoszenie do tych rozgrywek i chcemy osiągnąć jak najlepsze wyniki - podkreśla szkoleniowiec Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Z pewnością wyjazd do Spały, a następnie w przypadku zwycięstwa do Kęt będzie dla nas dużym wyzwaniem.

 

Warto przypomnieć, że siatkarze Energi Net Ostrołęka w obecnym sezonie mają jednego rywala mniej w rozgrywkach II ligi. W efekcie Puchar Polski może być bardzo ciekawym uzupełnieniem rywalizacji w gronie najlepszych zespołów w kraju, w przypadku awansu do kolejnych rund.

Odsłon: 3039
Komentarzy: 0
09:58, 28.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo