« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szkoleniowiec Energi podpatrywał treningi kadry

Szkoleniowiec Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik wraz z asystentem Arkadiuszem Piastą ostatnie dni przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu spędzają w Spale. Była to okazja do spotkania m.in. z trenerami Biało-czerwonych Ferdinando de Giorgi i Piotrem Gruszką.


Siatkarze reprezentacji Polski przygotowują się do zbliżających się dużymi krokami Mistrzostw Europy, które zostaną przeprowadzone w naszym kraju. Trener Mateusz Mielnik mógł podpatrzyć trening naszej reprezentacji, a także spotkać się m.in. z ostrołęczaninem Grzegorzem Łomaczem, który w kadrze występuje na pozycji rozgrywającego.

- Chcemy się rozwijać jako trenerzy, dlatego wybraliśmy się do Spały i chętnie przyglądaliśmy się treningom naszej reprezentacji - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Mieliśmy także możliwość uczestniczenia w samym treningu i pomocy w zajęciach. Dużo także rozmawialiśmy ze szkoleniowcami i z pewnością jest to dla nas ważna lekcja siatkówki i cennych spostrzeżeń.Reprezentację Polski ważny sprawdzian czeka w XV Memoriale Jerzego Wagnera, który został zaplanowany w dniach 11-13 sierpnia. W turnieju wystąpią Kanada, Rosja, Francja i Polska. Mistrzostwa Europy w Polsce wystartują 24 sierpnia, a w pierwszym meczu Polska zagra z Serbią. W fazie grupowej zmierzymy się jeszcze z Finlandią i Estonią.

 

Z kolei siatkarze Energi Net Ostrołęka już w we wtorek, 1 sierpnia rozpoczną przygotowania do nowego sezonu II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika trenować będą na ostrołęckich obiektach. Wezmą udział także w trzech turniejach towarzyskich. O przygotowaniach do nowego sezonu będziemy informować w naszym serwisie sportowym w dziale Siatkówka.

Odsłon: 13205
Komentarzy: 1
09:10, 29.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Skutek @ 12:59, 29.07.2017r. IP: *.*.8.128

No wreszcie trenerzy, którzy nie stoją w miejscu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo