« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszyła Wakacyjna Liga Bowlingowa (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski został pierwszym liderem Wakacyjnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałkowy wieczór w rozegranych dwóch kolejkach zapisał na swoim koncie 293 punkty i wyprzedził wyraźnie kolejnego w rywalizacji zawodnika. Poznaj aktualną klasyfikację rozgrywek.


Wakacyjna Liga Bowlingowa organizowana przez KS Łubudu Bowling Ostrołęka wystartowała w poniedziałek, 31 lipca. Celem rozgrywek jest promocja bowlingu wśród mieszkańców naszego miasta, powiatu ostrołęckiego i całego regionu. Wartościowe nagrody czekają na najlepszych trzech zawodników całych rozgrywek.

 

Uczestnicy rozgrywek zbierać będą punkty w czterech kolejkach zaplanowanych na kolejne poniedziałki - 31 lipca, 7 sierpnia, 14 sierpnia oraz 21 sierpnia, kiedy to został zaplanowany wielki finał. Na uczestników ligi czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora rozgrywek oraz sponsorów.

 

Po pierwszej serii rywalizacji prowadzi Łukasz Rewkowski. Reprezentant Ostrowi Mazowieckiej w dwóch pierwszych kolejkach zapisał na swoim koncie 293 punkty. Drugie miejsce po dwóch pierwszych seriach gier zajmuje prezes KS Łubudu Przemysław Kowalczyk z wynikiem 248 punktów, a na podium znajduje się obecnie jeszcze Radosław Brzostek z wynikiem 240 pkt.


JBB

Kolejne miejsca w rywalizacji zajmują: Michał Kowalczyk - 239 pkt., Łukasz Połatyński - 234 pkt., Marcin Wójcik, Paweł Staśkiewicz i Grzegorz Milewski (wszyscy po 215 pkt.), Alan Piersa (214 pkt.), a dziesiątkę najlepszych zawodników domyka Arkadiusz Dobkowski - 212 pkt.

Kolejne odsłona gier najlepszych kręglarzy w regionie już w poniedziałek, 7 sierpnia. Chcesz rozpocząć treningi w KS Łubudu Bowling Ostrołęka?

 

W Łubudu wszyscy są mile widziani. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

Sponsorami zawodów są: "Łubudu" Bowling & Good Time, Konkret marketpozyczkowy.pl oraz siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad Wakacyjną Ligą Bowlingową sprawuje portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Liga Bowlingowa w "Łubudu" (31.07.2017)

 

Odsłon: 2906
Komentarzy: 0
09:13, 01.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo