« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nurczyński pozostał w kadrze Energi Net Ostrołęka

Siatkarze Energi Net Ostrołęka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu rozgrywek II ligi. Szkoleniowiec Mateusz Mielnik będzie w nadchodzącym sezonie miał do dyspozycji dwunastu zawodników, w tym dwóch libero. W drużynie pozostał Jakub Nurczyński.


Zawodnik, który bardzo udanie prezentował się w minionym sezonie porozumiał się ostatecznie z zarządem i w kolejnym sezonie II ligi będzie walczył o jak najlepsze wyniki z Energą Net Ostrołęka. W efekcie na tej pozycji wzmocni się rywalizacja, bo wcześniej umowę z klubem podpisał Grzegorz Kowalczyk.

- Jestem bardzo szczęśliwy z faktu, że będę miał możliwość pracować z dwoma zawodnikami na tej pozycji i będziemy mieć większe pole manewru - podkreśla trener Energi Net Ostrołęka.

 

Przypomnijmy, iż na rozegraniu w obecnym sezonie klub będzie miał do dyspozycji Pawła Zdrojewskiego i Michała Tomczaka. Na środku o miejsce w składzie powalczą Tomasz Obuchowicz i Jakub Macyra oraz Arkadiusz Piasta, który pełni również rolę drugiego szkoleniowca.W roli atakujących w kadrze są do dyspozycji trenera: Patryk Szwaradzki i Tobiasz Wojtkowski, Na przyjęciu: Dominik Zalewski, Łukasz Stojke, Kamil Graczyk i Kamil Guzewicz. W efekcie do dyspozycji szkoleniowca pozostaje trzynastu zawodników, którzy wspólnie rozpoczęli treningi.
- Chcemy w obecnym sezonie wykonać kolejny krok do przodu i wszyscy pragniemy się rozwijać - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Przed nami sporo pracy, ale jesteśmy z pewnością w zdecydowanie innym miejscu, niż przed rokiem na starcie przygotowań.

 

Z pewnością szkoleniowiec biało-czerwonych dysponuje bardzo ciekawym zespołem, który ponownie może walczyć o zwycięstwo w rozgrywkach II ligi w swojej grupie w sezonie zasadniczym i awans do dalszej rywalizacji o I ligą. Przygotowaniom naszym siatkarzy będziemy przyglądać się w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 13255
Komentarzy: 0
08:30, 04.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo