« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rewkowski nadal liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski po kolejnych czterech kolejkach wciąż na czele Wakacyjnej Ligi Bowlingowej. W poniedziałkowy wieczór w kolejnych dwóch rozegranych kolejkach zapisał na swoim koncie najlepszy wynik 302 punkty i jest obecnie bezapelacyjnym liderem.


Wakacyjna Liga Bowlingowa organizowana przez KS Łubudu Bowling Ostrołęka rozgrywana jest przez cztery kolejne poniedziałkowe wieczory. Dołączyli do niej zawodnicy z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego oraz Ostrowi Mazowieckiej. Wartościowe nagrody czekają na najlepszych trzech zawodników całych rozgrywek.

 

Po drugiej serii spotkań na torze (czterech kolejkach) prowadzi Łukasz Rewkowski. Reprezentant Ostrowi Mazowieckiej zapisał na swoim koncie już 595 punktów. Na drugie miejsce w rywalizacji awansował Radosław Brzostek, również z Ostrowi Mazowieckiej, który zgromadził 532 punkty i zepchnął na trzecie miejsce prezesa KS Łubudu Przemysława Kowalczyka z wynikiem 486 pkt.Kolejne miejsca w rywalizacji zajmują: Paweł Staśkiewicz- 453 pkt., Łukasz Połatyński - 452 pkt., Michał Kowalczyk - 437 pkt., Alan Piersa - 436 pkt., Łukasz Olender - 433 pkt., Arkadiusz Dobkowski - 431 pkt., a dziesiątkę najlepszych zawodników w lidze domyka tym razem Marcin Wójcik - 424 pkt.

 

Kolejne odsłona gier najlepszych kręglarzy w regionie już w poniedziałek, 14 sierpnia. Finał rozgrywek został zaplanowany na poniedziałek, 21 sierpnia. Chcesz rozpocząć treningi w KS Łubudu Bowling Ostrołęka? W Łubudu wszyscy są mile widziani. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

 

Sponsorami zawodów są: "Łubudu" Bowling & Good Time, Konkret marketpozyczkowy.pl oraz siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad Wakacyjną Ligą Bowlingową sprawuje portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Liga Bowlingowa w "Łubudu" (07.08.2017)

 

Odsłon: 2802
Komentarzy: 1
09:28, 08.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Kręglarz @ 21:18, 09.08.2017r. IP: *.*.245.202

Sprzedam profesjonalne buty do kręgli.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo