« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski ma zdecydowanie największe szanse na zwycięstwo w Wakacyjnej Lidze Bowlingowej. W zawodach organizowanych przez KS Łubudu Bowling Ostrołęka reprezentant Ostrowi Mazowieckiej ma po trzech seriach spotkań dużą przewagę nad rywalami.


W poniedziałkowy wieczór Łukasz Rewkowski uzyskał bardzo dobry wynik - 278 punktów, chociaż najlepszy wynik wieczoru należał do Michała Kowalczyka - 292 punkty, w pierwszej rundzie 161 i w drugiej 131. Bardzo dobry wynik 288 punktów (152+136) pozwolił na awans na trzecie miejsce w klasyfikacji Łukaszowi Połatyńskiemu.

 

Po trzeciej serii spotkań na torze (sześciu kolejkach) prowadzi Łukasz Rewkowski. Reprezentant Ostrowi Mazowieckiej zapisał na swoim koncie już 873 punkty. Drugie miejsce w rywalizacji zajmuje obecnie Radosław Brzostek, również z Ostrowi Mazowieckiej, który zdobył 782 punkty. Trzecie miejsce zajmuje obecnie Łukasz Połatyński z wynikiem 740 punktów.Kolejne miejsca w rywalizacji zajmują: Michał Kowalczyk - 729 pkt., Paweł Staśkiewicz - 671 pkt., Marcin Wójcik - 666 pkt., Łukasz Olender - 664 pkt., Arkadiusz Dobkowski - 626 pkt., Alan Piersa - 620 pkt., a dziesiątkę najlepszych zawodników w lidze domyka tym razem Piotr Ustaszewski - 612 pkt.

 

Finałowa odsłona gier najlepszych kręglarzy w regionie już w poniedziałek, 21 sierpnia o godz. 20.00. Wówczas poznamy trójkę najlepszych zawodników Wakacyjnej Ligi Bowlingowej. Chcesz rozpocząć treningi w KS Łubudu Bowling Ostrołęka? W Łubudu wszyscy są mile widziani. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

 

Sponsorami nagród dla najlepszych zawodników są: "Łubudu" Bowling & Good Time, Konkret marketpozyczkowy.pl oraz siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad Wakacyjną Ligą Bowlingową sprawuje portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Liga Bowlingowa w "Łubudu" (07.08.2017)

 

Odsłon: 4552
Komentarzy: 1
08:40, 15.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

» Wasze komentarze

P @ 10:59, 17.08.2017r. IP: *.*.145.79

Pan Łukasz na zdjęciu super człowiek. Bardzo miły i sympatyczny.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo