« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 3 kwietnia 2020 r., imieniny Ryszarda, Antoniego, Pankracego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze wykręcili świetne wyniki (zdjęcia, wideo)

Łukasz Pierzymowski wygrał rywalizację na 10 km trasie w wyścigu kolarskim na czas. Reprezentant Warszawy ustanowił nowy rekord imprezy wygrywając zawody z wynikiem 13 minut i 22 sekund, wyprzedzając pewnie kolejnych na mecie rywali z całego kraju.


Drugi dystans 10 km na rowerze szosowym pokonał Michał Kostuch z Zamka Kiszewskiego - 13:44, a trzeci na linii mety był Przemysław Zieliński z Tczewa - 13:52. W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się Anna Wiese z Warszawy, która metę przekroczyła z czasem 15 minut. Zarówno w gronie kobiet, jak i mężczyzn padły nowe rekordy trasy za które rekordziści otrzymali po 500 zł od sponsorów.

 

Do rywalizacji w tegorocznej imprezie przystąpiło ponad sto zawodniczek i zawodników z kilkudziesięciu miejscowości. Większość zawodników wybrała rower szosowy, ale byli również tacy, którzy chcieli ściagać się na popularnym "góralu". W gronie zawodników MTB zwyciężył Michal Kostuch z Zamka Kiszewskiego z wynikiem - 15:32, a w gronie kobiet Maria Kamińska z Nowosiedlin - 20:09.

 

Ponownie na trasie w Rzekuniu rywalizowali również najmłodsi w kategorii do lat 15. Najlepszy okazał się Michał Koszykowski z Białegostoku - 16:38, przed Erykiem Zalewskim z Warszawy - 17:10 i Szymonem Noskiem z Ostrołęki 19:06. Z zawodniczek najszybciej do mety dojechała Aleksandra Kowalska z Ostrołęki - 23:10. Kolejne miejsce na podium zajęli Daria Parzychowska z Białobieli - 24:36 i Sara Ejzemberg z Łodzisk - 26:08.

 

Sponsorami imprezy byli: Powiat Ostrołęcki, Gmina Rzekuń, Benzol, CubaLibre, Agromasz, Piekarnia Kurpiowska Serafin, JBB Bałdyga, Tor Kartingowy Via Baltica, XtremeSport, Zbigniew Zajkowski, Konkret marketpozyczkowy.pl, Salon Oświetlenia Ledin.pl, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, IZBud Józef Liberacki, Andrzej Mokrzyś. Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Pełne wyniki w rywalizacji w open w załączniku. Więcej o zawodach i rywalizacji w poszczególnych kategoriach w kolejnych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo. 

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarska czasówka na 10 km w Rzekuniu (15.08.2017)

 

Odsłon: 10125
Komentarzy: 4
09:05, 16.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Kolarz @ 14:43, 16.08.2017r. IP: *.*.31.137

Fajna impreza, trochę za długie zakończenie.

w @ 23:32, 16.08.2017r. IP: *.*.31.49

Spoko Arek za rok zrobimy krótsze

Xyz @ 16:55, 17.08.2017r. IP: *.*.46.127

Brawo Benek! Pracuj systematycznie a za rok będziesz w pierwszej dziesiątce. Serdeczne gratulacje!!!

wyniki @ 08:12, 18.08.2017r. IP: *.*.39.45

Oficjalne wyniki znajdują się na stronie KK24h

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo