« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Krzysztof Szkopek i Mateusz Matyczak okazali się najlepszą parą deblową w turnieju rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W finale pokonali gospodarzy zmagań Waldemara Rępę i Artura Borowego w dwóch setach 7:6 6:3.


Wcześniej w półfinałowym spotkaniu Mateusz Matyczak w parze z Krzysztofem Szkopkiem pokonali inną ostrołęcką parę Bartosza Nowaka i Macieja Leonarskiego z Ostrołęki 5:7 6:3 10:7. W drugim meczu półfinałowym Waldemar Rępa i Artur Borowy pokonali Jarosława Gołaszewskiego i Piotra Borowego 6:4 6:3.

 

Turniej deblowy został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w dniach 12-13 sierpnia. Była to kolejna impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z udziałem tenisistów z kilku ościennych miejscowości.


Esprit

- Cieszymy się z faktu, że imprezy rozgrywane na kortach w Ostrowi Mazowieckiej cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem - podkreśla główny

organizator z ramienia MOSiR Waldemar Rępa. - Już dziś zapraszamy na kolejną imprezą, a mianowicie XIII Otwarty Turniej o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność Oddział Ostrów Mazowiecka w dniach 26-27 sierpnia.

 

W Ostrołęce na kortach ziemnych przy ulicy Hallera rozegrane zostaną z kolei w dniach 26-27 sierpnia Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 9126
Komentarzy: 0
07:28, 19.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo