« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch w Łysych (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe uruchomiło kolejne zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. Tym razem rakiety poszły w ruch w gminie Łyse dzięki wsparciu lokalnych firm, który zależy na rozwoju sportu. Treningi cieszą się dużym zainteresowaniem.


Podczas pierwszych zajęć na orliku pojawiło się blisko dwudziestu adeptów tenisa ziemnego, którzy do zakończenia wakacji będą trenować pod okiem doświadczonego szkoleniowca Jordana Czapskiego.

- Dzięki wsparciu lokalnych firm, które chcą rozwijać tenis ziemny w Łysych mogliśmy po raz kolejny zaprosić dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia czasu w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Piekarnia Kurpiowska Serafin - Andrzej Żubrowski, Pieczywo Kurpiowskie Janusz Aptacy, Mirex Mirosław Mazuch i Pom-Bruk Janusz Nicewicz to firmy, które podjęły się sfinansowania Wakacyjnej Szkoły Tenisa. W efekcie dzieci i młodzież mogą trenować całkowicie bezpłatnie, a Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe mogło zabezpieczyć niezbędny sprzęt do ćwiczeń na korcie dla każdego uczestnika.


Esprit

Szkolenie odbywa się na orliku przy ZSP w Łysych przy ulicy St. Krupki 2. Do szkolenia można jeszcze dołączyć kierując zgłoszenie do Sławomira Dymarczyka pod numerem tel. 506 594 770. Wakacyjna Szkoła Tenisa w gminie Łyse dzięki wsparciu sponsorów ma miejsce już już po raz drugi. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadziło podczas tegorocznych wakacji szkolenia w już czterech gminach powiatu ostrołęckiego tj. Lelisie, Olszewo-Borkach, Myszyńcu i Kadzidle oraz w mieście Ostrołęka. We wspomnianych przypadkach partnerem wydarzenia był samorząd lokalny, który dba o rozwój sportu i możliwość aktywnego spędzenia czasu przez dzieci i młodzież.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie ZSP w Łysych (22.08.2017)

 

Odsłon: 7527
Komentarzy: 1
09:15, 23.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

ja @ 17:21, 26.08.2017r. IP: *.*.179.206

A kiedy tenisowy turniej rozwódek???

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo