« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch w Łysych (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe uruchomiło kolejne zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. Tym razem rakiety poszły w ruch w gminie Łyse dzięki wsparciu lokalnych firm, który zależy na rozwoju sportu. Treningi cieszą się dużym zainteresowaniem.


Podczas pierwszych zajęć na orliku pojawiło się blisko dwudziestu adeptów tenisa ziemnego, którzy do zakończenia wakacji będą trenować pod okiem doświadczonego szkoleniowca Jordana Czapskiego.

- Dzięki wsparciu lokalnych firm, które chcą rozwijać tenis ziemny w Łysych mogliśmy po raz kolejny zaprosić dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia czasu w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Piekarnia Kurpiowska Serafin - Andrzej Żubrowski, Pieczywo Kurpiowskie Janusz Aptacy, Mirex Mirosław Mazuch i Pom-Bruk Janusz Nicewicz to firmy, które podjęły się sfinansowania Wakacyjnej Szkoły Tenisa. W efekcie dzieci i młodzież mogą trenować całkowicie bezpłatnie, a Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe mogło zabezpieczyć niezbędny sprzęt do ćwiczeń na korcie dla każdego uczestnika.Szkolenie odbywa się na orliku przy ZSP w Łysych przy ulicy St. Krupki 2. Do szkolenia można jeszcze dołączyć kierując zgłoszenie do Sławomira Dymarczyka pod numerem tel. 506 594 770. Wakacyjna Szkoła Tenisa w gminie Łyse dzięki wsparciu sponsorów ma miejsce już już po raz drugi. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadziło podczas tegorocznych wakacji szkolenia w już czterech gminach powiatu ostrołęckiego tj. Lelisie, Olszewo-Borkach, Myszyńcu i Kadzidle oraz w mieście Ostrołęka. We wspomnianych przypadkach partnerem wydarzenia był samorząd lokalny, który dba o rozwój sportu i możliwość aktywnego spędzenia czasu przez dzieci i młodzież.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie ZSP w Łysych (22.08.2017)

 

Odsłon: 7820
Komentarzy: 1
09:15, 23.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

ja @ 17:21, 26.08.2017r. IP: *.*.179.206

A kiedy tenisowy turniej rozwódek???

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo