« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jordan Czapski triumfuje w rozgrywkach OLT

Jordan Czapski okazał się najlepszy w tegorocznej rywalizacji w Ostrołęckiej Lidze Tenisa zapisując na swoim koncie dziewięć zwycięstw. Ubiegłoroczny triumfator imprezy Mirosław Mazuch tym razem musi zadowolić się drugim miejscem. Na podium stanął także Kamil Woźniak.


- Walka o miejsca od drugiego do piątego była niezwykle wyrównana i rozstrzygnęła się dopiero w ostatniej kolejce, w której swoje szanse zmarnowali Adam Otłowski i Marek Dawidczyk - podkreśla dyrektor rozgrywek Piotr Mrozek. - W dolnej części tabeli również nie brakowało emocji, a ostateczne rozstrzygnięcia poznaliśmy podobnie jak w czubie rozgrywek w ostatnie kolejce.

 

Po zakończonym sezonie rozgrywki I ligi opuścili Bogumił Podolak i Sebastian Szczechowiak, który musiał ustąpić miejsca w meczu barażowym, weteranowi ostrołęckich rozgrywek tenisowych Jędrzejowi Nowakowi.
Obaj zawodnicy zgromadzili tyle samo punktów, przy tym samym bilansie setów, decydujący okazał się bezpośredni mecz pomiędzy w/w tenisistami.


Łubudu

W tym lepszy okazał się Jędrzej Nowak tym samym zapewniając sobie prawo gry w meczu barażowym o utrzymanie w pierwszej lidze.
- Jędrzej Nowak rozegra spotkanie barażowe z Romanem Szkopek i lepszy z nich będzie w kolejnym sezonie występował w rozgrywkach I ligi - informuje Piotr Mrozek. - W całych rozgrywkach nie brakowało sensacyjnych rozstrzygnięć, pięknych meczów oraz mnóstwa emocji na korcie. Warto podkreślić również bardzo wysoki poziom rozgrywek, który rośnie z sezonu na sezon, co sprawia że kolejny sezon zapowiada się jeszcze ciekawiej.

 

W rozgrywkach II ligi z dwunastoma zwycięstwami na koncie triumfował Francois Legal i wywalczył prawo startu w I lidze w kolejnym sezonie. Bezpośredni awans wywalczył także Tomasz Pakieła, a wspomniany wcześniej Roman Szkopek rozegra mecz barażowy.

Podsumowanie rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Tenisa nastąpi podczas turnieju Masters kończącego zmagania na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w obecnym sezonie. Wyniki i tabele rozgrywek I i II ligi w załączniku. 

 

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną rozegrane Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Kliknij po więcej informacji do działu Tenis.

Odsłon: 4516
Komentarzy: 0
08:51, 24.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo