« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

III Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry (wideo)

Przed nami już III Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji tym razem mogą przystąpić zarówno zawodniczki i zawodniczki w gronie seniorów, ale także dzieci do lat 10 i młodzież do lat 15. Chcecie dołączyć?


W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. W drugiej edycji zawodów wygrał Dariusz Rojek z Siedlec, który wówczas również ustanowił nowy rekord toru - 177 punktów. Czy tym razem również padnie nowy rekord Łubudu na jednym z czterech torów?


Uczestnicy imprezy (maksymalnie 32 osoby open) zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach szóstka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy. Awans z czterech półfinałów uzyskają zwycięzcy grup i dwójka zawodników z najlepszymi wynikami.

 

Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do niedzieli, 27 sierpnia do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością, telefonem do kontaktu i kategorią open.


Łubudu

Po raz pierwszy w zawodach rywalizować będą również dzieci do lat 10 (przy włączonych bocznych bandach) oraz młodzież do lat 15. Wpisowe w tym przypadku wynosi 20 zł, które również można wykorzystać przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. Zgłoszenia również prosimy kierować na maila , z podaniem kategorii.

 

Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Sponsorami imprezy są: KONKRET marketpozyczkowy.pl, Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Początek rywalizacji w zawodach dla dzieci i młodzieży w poniedziałek, 28 sierpnia o godz. 19.00. Rywalizacja w grupie open od godz. 20.00. Finał zawodów został zaplanowany na godz. 22.00, a tuż po nim wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.

 

Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

 

 


Odsłon: 2994
Komentarzy: 1
09:04, 24.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

ITim @ 16:44, 25.08.2017r. IP: *.*.167.164

Gramy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo