« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 26 października 2020 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Rekinów Orianny w siatkówce (zdjęcia, wideo)

Drużyna Rekiny Orianny okazała się najlepsza w rywalizacji dzikich drużyn w ramach wakacyjnego turnieju siatkówki organizowanego przez MZOSTiIT. Z pewnością to jedna z imprez dla młodzieży ciesząca się dużym zainteresowaniem w okresie letnim.


Rekiny Orianny w składzie: Hubert Zyra, Mateusz Krejszeff, Rafał Krejszeff, Przemysław Bałdyga, Igor Wiśniewski, Maciej Jaskólski, Kacper Sulewski w finale okazały się lepsze od Narew Różan w składzie Maciej Osłowski, Maciej Grześkowicz, Damian Niedźwiecki, Patryk Niedźwiecki, Kacper Niedźwiecki, Hubert Zylbert, Jakub Wiedeński, Krzysztof Smoliński i Dawid Kot, wygrywając 2:0.

 

Na najniższym stopniu podium uplasował sie zespół Pecyniaki, który reprezentowali: Krystian Święcicki, Mateusz Pawłowski, Mateusz Jurga, Adam Mierzejewski, Łukasz Małkowski i Grzegorz Bacławski. Tuż za podium znalazł się zespół Toskania w składzie: Stefan Majkowski, Jan Sawczenko, Marcin Krupa, Magda Piersa, Kamil Matusiak i Patryk Stepnowski.


JBB

W ramach "Wakacji z MZOSTiIT" do przeprowadzenia pozostały jeszcze turnieje tenisa stołowego i ziemnego. Więcej o zawodach już najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis. 

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej siatkówki "dzikich drużyn" (23.08.2017)

 

Odsłon: 10020
Komentarzy: 0
09:14, 26.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Igor Rostkowski został doceniony

Igor Rostkowski został doceniony

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik złożył gratulacje Igorowi Rostkowskiemu na gruncie osiągniętych w ostatnim czasie wyników sportowych.

 

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

W sobotni wieczór siatkarze SPS Volley Ostrołęka mieli rozpocząć rozgrywki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty szykowali się do inauguracji w Piastowie, gdzie mieli zagrać z miejscowym MUKS Tie-Break. Z planów nic nie wyszło. Przed zespołem dłuższy okres przygotowawczy.

Doświadczenia Nike

Doświadczenia Nike

W miniony weekend swój debiut zaliczył zespół młodszej młodziczki OTPS Nike II Ostrołęka. W drużynie grają dziewczęta z rocznika 2008, które dopiero zaczynają swoją przygodę w grze szóstkami. Na turnieju rozstawieniowym w Kobyłce nasze zawodniczki zagrały dwa spotkania: z gospodyniami i Polonezem Wyszków.

Młodziczki Nike w I lidze!

Młodziczki Nike w I lidze!

Znakomity występ siatkarek OTPS Nike Ostrołęka podczas turnieju rozstawieniowego młodziczek. Podopieczne Dariusza Piersy walczyły we własnej hali i okazały się najlepsze. Alicja Walc i spółka zanotowały komplet zwycięstw i zameldowały się w I lidze mazowieckiej.

 

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Dobry początek ekipy Edyty Zyśk w turnieju rozstawieniowym do Mazowieckiej Ligi Młodzika. Zespół Olimpu Ostrołęka był gospodarzem turnieju. Ostrołęczanie wygrali dwa spotkania, a w jednym musieli uznać wyższość rywali ze stolicy. Przed drużyną walka w II lidze. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo