« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świetny rekord Michała Kowalczyka. Pobijesz go?

Poziom rywalizacji kręglarzy w ostatnich tygodniach znacznie się podniósł, dlatego niezwykle ciekawie zapowiada się III Łubudu Bowling Cup 2017. Nowy rekord pierwszego toru ustanowił Michał Kowalczyk, który poprawił osiągnięcie Dariusza Rojka z Siedlec.


Dariusz Rojek podczas II Łubudu Bowling Cup 2017 ustanowił nowy rekord pierwszego toru z wynikiem 177 punktów. Michał Kowalczyk podczas treningu przed Wakacyjną Ligą Bowlingu zdobył dwanaście punktów więcej - 189 i został nowym rekordzistą.

 

Na torze numer dwa w I Łubudu Bowling Cup 2017 Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej wykręcił świetny wynik 186 punktów. Jeszcze lepszy rekord miał trzeci tor, a na którym tuż po otwarciu kręgielni w oficjalnym treningu Robert Maszkiewicz zdobył aż 191 pkt (W piątkowy wieczór, 25 sierpnia został pobity przez Radosława Brzostka z Ostrowi Mazowieckiej). Na torze numer cztery oficjalny najlepszy wynik podczas II Łubudu Bowling Cup 2017 uzyskał Marek Kozłowiec z Siedlec - 168 pkt.

 

Chcesz poprawić osiągnięcia najlepszych zawodników KS Łubudu Bowling Ostrołęka? Dołącz do uczestników III Łubudu Bowling Cup 2017 lub weź udział w treningu. W Łubudu wszyscy są mile widziani. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

 

Po aktualne informacje odnośnie imprez organizowanych przez KS Łubudu Bowling Ostrołęka zapraszamy do serwisu sportowego do działu Kręgle.

 

Odsłon: 4970
Komentarzy: 2
09:28, 26.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

o @ 11:11, 26.08.2017r. IP: *.*.31.49

dlaczego chcecie bić tego pana? przecież nic nie zrobił tylko wykręcił rekord

Gość @ 13:24, 26.08.2017r. IP: *

Dlaczego nie jest to artykuł sponsorowany? Czy MO ma udziały w tej kręgielni?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo