« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowling sportem również dla najmłodszych (wideo)

III Łubudu Bowling Cup 2017 to nie tylko rywalizacja w kategorii open, ale również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przez dzieci do lat 10 i młodzież do lat 15. Chcesz dołączyć do zawodów, dobrze się bawić i powalczyć o atrakcyjne nagrody?


W poniedziałkowy wieczór, 28 sierpnia jako pierwsi do rywalizacji przystąpią młodzi kręglarze, który w ostatnich trzech miesiącach mogli szlifować swoją formę podczas treningów. Dzieci rywalizować będą w kategorii do lat 10 na torach z bocznymi bandami, młodzież zmierzy się w grupie do lat 15.

 

Wpisowe do zawodów dla dzieci i młodzieży wynosi 20 zł, które również można wykorzystać przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. Zgłoszenia również prosimy kierować na maila , z podaniem kategorii.

 

W grupie open rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Ostrowi Mazowieckiej. Wciąż można jeszcze dołączyć do zmagań. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do niedzieli, 27 sierpnia do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością, telefonem do kontaktu i kategorią open. Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling.Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Sponsorami imprezy są: KONKRET marketpozyczkowy.pl, Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich.

 

Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Odsłon: 3009
Komentarzy: 2
07:58, 27.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

b @ 14:29, 27.08.2017r. IP: *.*.42.224

Wpisowe dla dzieci 20 zł do wykorzystania na barze. Aha.

Johny @ 08:08, 28.08.2017r. IP: *.*.72.194

Bar to nazwa potoczna , i nie koniecznie można tam tylko kupić alkohol , ale też inne napoje....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo