« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Memoriał Barbary Pawelczyk. Dołącz do rywalizacji

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w I Memoriale Barbary Pawelczyk. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Wciąż można dołączyć do listy uczestników.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 2 września na godz. 9.00. Zapisy do rywalizacji przyjmowane są drogą mailową telefonicznie nr 29 760 68 68 wew. 17 do czwartku, 31 sierpnia do godz. 10.00. Losowanie turniejowej drabinki w każdej z kategorii zostanie przeprowadzone w dniu zawodów o godz. 8.30.


Impreza zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych - dla młodzieży do lat 16 i weteranów 46 lat i starsi oraz open. W każdej z kategorii może wziąć udział maksymalnie 32 zawodników. W kategorii młodzieżowej organizator nie pobiera opłat, natomiast w dwóch pozostałych 20 zł od uczestnika.

Na liście zgłoszonych do imprezy są już zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Olsztyna, czy też Białegostoku. Nie zabraknie również tenisistów z naszego powiatu m.in. Rzekunia, Czerwina, Kadzidła, czy też Łysych. W efekcie rywalizacja w I Memoriale Barbary Pawelczyk zapowiada się bardzo ciekawie.- Cieszymy się z dużego zainteresowania zawodami na które zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia i mamy nadzieję, że rywalizacja będzie stała na dobrym poziomie, przysporzy zawodnikom i kibicom dużo emocji - podkreśla dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz. - Wciąż można dołączyć do grona uczestników, do czego zachęcam. Dla tenisistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez liczne grono sponsorów.

Sponsorami zawodów są: Miasto Ostrołęka, Konkret marketpozyczkowy.pl, ZPM JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, pizzeria Da Grasso, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Autopuls, kręgielnia Łubudu, tor kartingowy Via Baltica i Salon Oświetlenia Ledin oraz sklep i serwis komputerowy Last Minute Service.

 

Patronat honorowy nad zawodami objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA.

Odsłon: 6712
Komentarzy: 2
10:05, 29.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Oslo @ 01:17, 30.08.2017r. IP: *.*.107.107

Z płnym szacunkiem kim była pani Pawelczyk?

Gość @ 11:11, 30.08.2017r. IP: *.*.155.6

Jak bys mial troche pojecia o Ostroleckim tenisie stolowym to bys wiedziałem . Mistrzynia Polski byla, z pelnym szacunkiem. Mozesz jeszcze wziac udzial w turnieju .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo