« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Memoriał Barbary Pawelczyk. Dołącz do rywalizacji

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w I Memoriale Barbary Pawelczyk. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Wciąż można dołączyć do listy uczestników.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 2 września na godz. 9.00. Zapisy do rywalizacji przyjmowane są drogą mailową telefonicznie nr 29 760 68 68 wew. 17 do czwartku, 31 sierpnia do godz. 10.00. Losowanie turniejowej drabinki w każdej z kategorii zostanie przeprowadzone w dniu zawodów o godz. 8.30.


Impreza zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych - dla młodzieży do lat 16 i weteranów 46 lat i starsi oraz open. W każdej z kategorii może wziąć udział maksymalnie 32 zawodników. W kategorii młodzieżowej organizator nie pobiera opłat, natomiast w dwóch pozostałych 20 zł od uczestnika.

Na liście zgłoszonych do imprezy są już zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Olsztyna, czy też Białegostoku. Nie zabraknie również tenisistów z naszego powiatu m.in. Rzekunia, Czerwina, Kadzidła, czy też Łysych. W efekcie rywalizacja w I Memoriale Barbary Pawelczyk zapowiada się bardzo ciekawie.- Cieszymy się z dużego zainteresowania zawodami na które zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia i mamy nadzieję, że rywalizacja będzie stała na dobrym poziomie, przysporzy zawodnikom i kibicom dużo emocji - podkreśla dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz. - Wciąż można dołączyć do grona uczestników, do czego zachęcam. Dla tenisistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez liczne grono sponsorów.

Sponsorami zawodów są: Miasto Ostrołęka, Konkret marketpozyczkowy.pl, ZPM JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, pizzeria Da Grasso, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Autopuls, kręgielnia Łubudu, tor kartingowy Via Baltica i Salon Oświetlenia Ledin oraz sklep i serwis komputerowy Last Minute Service.

 

Patronat honorowy nad zawodami objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA.

Odsłon: 6992
Komentarzy: 2
10:05, 29.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Oslo @ 01:17, 30.08.2017r. IP: *.*.107.107

Z płnym szacunkiem kim była pani Pawelczyk?

Gość @ 11:11, 30.08.2017r. IP: *.*.155.6

Jak bys mial troche pojecia o Ostroleckim tenisie stolowym to bys wiedziałem . Mistrzynia Polski byla, z pelnym szacunkiem. Mozesz jeszcze wziac udzial w turnieju .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo