« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe singlowe mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Najlepsi tenisiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpią do rywalizacji w mistrzostwach miasta. Rywalizacja zostanie przeprowadzona na kortach tenisowych przy ulicy Hallera, a najwyżej rozstawionym zawodnikiem rywalizacji będzie Jordan Czapski.


Do mistrzostw może zgłosić się każdy, kto chce ma ochotę sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi tenisistami sklasyfikowanymi w rankingu open. Obecnie liderem jest Jordan Czapski z dorobkiem 92 punktów. Na drugim miejscu plasuje się Kamil Woźniak - 68 oczek, a trzeci jest Krzysztof Bułkowski - 62 pkt. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują Bartosz Murach - 58 pkt., Adam Otłowski - 50 pkt., Mateusz Matyczak - 46 pkt., Konrad Czapski - 44 pkt. i Jakub Nosek - 38 pkt.


Turniej będzie ostatnią szansą na kwalifikację do Mastersa. W efekcie batalia pomiędzy poszczególnymi zawodnikami zapowiada się niezwykle emocjonująco. Impreza kończąca sezon z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów całego sezonu została zaplanowana na weekend 22-24 września na kortach ziemnych przy ulicy Halera.W ostatnich mistrzostwach miasta Ostrołęki zwyciężył Jordan Czapski, który w finale pokonał Rafała Wyrębka 6:3 6:1. Emocji z pewnością nie zabraknie również tym razem. Sponsorami imprezy są Miasto Ostrołęka, Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz FastDietFood. Patronat medialny objął portal Moja-Ostroleka.pl.


Zgłoszenia do singlowych mistrzostw Ostrołęki należy dokonać do czwartku, 31 sierpnia do godz. 21.00 mailowo na oraz telefonicznie/sms 722 055 267. Drabinka i plan gier zostaną opublikowane w piątek, 1 września w naszym serwisie sportowym. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 2-3 września.

Odsłon: 6020
Komentarzy: 0
10:41, 29.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo