« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe singlowe mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Najlepsi tenisiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpią do rywalizacji w mistrzostwach miasta. Rywalizacja zostanie przeprowadzona na kortach tenisowych przy ulicy Hallera, a najwyżej rozstawionym zawodnikiem rywalizacji będzie Jordan Czapski.


Do mistrzostw może zgłosić się każdy, kto chce ma ochotę sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi tenisistami sklasyfikowanymi w rankingu open. Obecnie liderem jest Jordan Czapski z dorobkiem 92 punktów. Na drugim miejscu plasuje się Kamil Woźniak - 68 oczek, a trzeci jest Krzysztof Bułkowski - 62 pkt. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują Bartosz Murach - 58 pkt., Adam Otłowski - 50 pkt., Mateusz Matyczak - 46 pkt., Konrad Czapski - 44 pkt. i Jakub Nosek - 38 pkt.


Turniej będzie ostatnią szansą na kwalifikację do Mastersa. W efekcie batalia pomiędzy poszczególnymi zawodnikami zapowiada się niezwykle emocjonująco. Impreza kończąca sezon z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów całego sezonu została zaplanowana na weekend 22-24 września na kortach ziemnych przy ulicy Halera.


Esprit

W ostatnich mistrzostwach miasta Ostrołęki zwyciężył Jordan Czapski, który w finale pokonał Rafała Wyrębka 6:3 6:1. Emocji z pewnością nie zabraknie również tym razem. Sponsorami imprezy są Miasto Ostrołęka, Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz FastDietFood. Patronat medialny objął portal Moja-Ostroleka.pl.


Zgłoszenia do singlowych mistrzostw Ostrołęki należy dokonać do czwartku, 31 sierpnia do godz. 21.00 mailowo na oraz telefonicznie/sms 722 055 267. Drabinka i plan gier zostaną opublikowane w piątek, 1 września w naszym serwisie sportowym. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 2-3 września.

Odsłon: 6261
Komentarzy: 0
10:41, 29.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo