« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chcesz trenować bowling? Dołącz do KS Łubudu

Za nami już trzy miesiące treningów w KS Łubudu Bowling. Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w tym czasie brali udział w zawodach organizowanych w kręgielni, a teraz nadchodzi czas, aby spróbowali swoich sił w konfrontacjach z reprezentantami innych miast.


Już w najbliższy poniedziałek przeprowadzone zostaną kwalifikacje do reprezentacji KS Łubudu Bowling Ostrołęka, która mierzyć się będzie w towarzyskich meczach z reprezentantami innych miast m.in. Ostrowi Mazowieckiej, Siedlec, Mrągowa, czy też Warszawy.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego klubu i brać udział w zawodach organizowanych nie tylko w Ostrołęce, ale również w całym regionie - podkreśla prezes KS Łubudu Bowling Przemysław Kowalczyk. - Chcemy, aby w pierwszym meczu z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej rywalizowała jak najsilniejsza drużyna.

 

Warto przypomnieć, że reprezentanci miasta i powiatu ostrołęckiego osiągają coraz lepsze wyniki podczas treningów. Na torze numer jeden rekordzistą jest Paweł Staśkiewicz - 195 punktów. Na torze numer dwa najlepszym wynikiem legitymuje się Radosław Brzostek - 193 punkty. Na torze numer trzy najlepszy wynik wykręcił do tej pory Przemysław Kowalczyk - 191 pkt., a na torze czwartym rekordzistą jest Łukasz Młynarski - 174 pkt.Chcesz poprawić osiągnięcia najlepszych zawodników KS Łubudu Bowling Ostrołęka? Dołącz do poniedziałkowych treningów i kwalifikacji do reprezentacji naszego miasta. Jednorazowe wpisowe na dwugodzinny trening i eliminacje najlepszej ósemki wynosi 20 zł. Początek wspólnych zajęć został zaplanowany w poniedziałek, 11 września o godz. 20.00.

 

Pierwsze towarzyskie spotkanie reprezentacji Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej zostało zaplanowane wstępnie na piątek, 15 września w Łubudu. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

Odsłon: 5352
Komentarzy: 0
10:14, 07.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo