« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie rodzinne ściganie w Serafinie. Dołącz

Klub Kolarski 24h już po raz drugi zaprasza całe rodziny do spędzenia wolnego czasu nad zalewem w Serafinie. Na świetnie przygotowanej, a przede wszystkim płaskiej trasie rywalizować mają całe pokolenia kolarzy amatorów. Jesteście gotowi, aby dołączyć?


Wyścig zostanie przeprowadzony w formie jazdy indywidualnej na czas na rowerach górskich MTB. Terenem zmagań kolarzy będą dukty leśne Nadleśnictwa Myszyniec i Leśnictwa Serafin. Miejsce startu i mety imprezy zostało usytuowane w urokliwym miejscu przy zbiorniku wodnym w miejscowości Serafin w gminie Łyse. To już druga edycja zawodów rozgrywanych na tym terenie.

 

Wyzwaniem dla przedszkolaków będzie wyścig o "złoty dzwonek" na trasie o długości ok. 200 m. Dzieci ścigać się będą na trasie o długości 10 km, panie przystąpią do rywalizacji również na dystansie 10 km, a panowie będą mieli do pokonanie 20 km. Zawodnicy będą startować indywidualnie co 10 sekund, rywalizując o miejsce w poszczególnych kategoriach.

 

Na uczestników czeka kilkadziesiąt pucharów w różnych kategoriach wiekowych oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów imprezy. Na uczestników imprezy czekają również nagrody finansowe w kategorii open w gronie kobiet i mężczyzn, odpowiednio 300 zł, 200 zł i 100 zł.Początek rywalizacji w zawodach w niedzielę, 24 września na dystansie Mini został przewidziany na godz. 11.00. Start ostry wyścigów Midi i Maxi został zaplanowany na godz. 12.00. Dekorację i ogłoszenie wyników przewidziano na godz. 15.30.

 

W ubiegłym roku w zawodach triumfował Wiesław Podeszwa. Trasę o długości ponad 23 km wiodącą przez las pokonał w rewelacyjnym czasie 44 minut i 32 sekund, wyprzedzając Wiesława Gralę - 44:56 i Piotra Dudę - 45:07. Kto w tym sezonie okaże się najszybszym zawodnikiem na pięknej i malowniczej trasie w Serafinie?

 

Dołącz do uczestników kolarskiej imprezy już dziś. Zgłoszenie do rywalizacji na stronie elektronicznezapisy.pl. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka. 

Odsłon: 7322
Komentarzy: 0
10:22, 07.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo