« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 marca 2018 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa sprawdziany przed szczypiornistami Trójki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają dwa mecze sparingowe w ramach XIV Memoriału Zbigniewa Majewskiego. W hali przy ulicy Blachnickiego zaprezentują się podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego oraz Jurand Ciechanów i Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.


W efekcie kibice w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego obejrzą trzy spotkania 2x30 minut. W pierwszym z nich o godz. 10.30 UMKS Trójka Ostrołęka zmierzy się z CKS Jurand Kanoil Ciechanów. Obie drużyny bardzo dobrze znajdą się z meczów sparingowych i spotkań kontrolnych rozgrywanych w poprzednim sezonie.

 

W drugim meczu zaplanowanym na godz. 12.45 CKS Jurand Kanoil Ciechanów zmierzy się ze KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Na zakończenie XIV Memoriału Zbigniewa Majewskiego UMKS Trójka Ostrołęka podejmie KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Początek meczu o godz. 14.20.


JBB

Tuż po ostatnim meczu ok. godz. 15.45 nastąpi podsumowanie zmagań i wręczenie nagród najlepszym zespołom i zawodnikom. Organizatorzy przewidzieli nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika turnieju, bramkarza, strzelca i wyróżniającego się zawodnika w ekipie gospodarzy.

 

Sponsorami imprezy są: Miasto Ostrołęka, Galeria Bursztynowa, Konkret marketpozyczkowy.pl, Foton - zakład fotograficzny, salon oświetlenia Ledin, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service - sklep i serwis komputerowy, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski i radny miasta Ostrołęki Jan Rzewnicki. Patronat medialny sprawują portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 4964
Komentarzy: 1
08:16, 08.09.2017r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Szczypiorniści Trójki zagrają ze Szczypiorniakiem

Szczypiorniści Trójki zagrają ze Szczypiorniakiem

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają przed sobą kolejne wyzwanie w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego zmierzą się na wyjeździe ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka w zaległy meczu dziesiątej kolejki. Powrócą z meczu z tarczą?

Trójka wciąż w grze o wysoką lokatę w II lidze

Trójka wciąż w grze o wysoką lokatę w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po czternastu spotkaniach II ligi plasują się obecnie na szóstej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego mimo zwycięstwa przed własną publicznością nad TS Siemiatycze musieli zanotować spadek w tabeli.

Żebrowski: Nie trafiliśmy dobrych piłek, ale...

Żebrowski: Nie trafiliśmy dobrych piłek, ale...

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka zapisali na swoim koncie ważne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Wygrana nad ostatnim w tabeli II ligi zespołem TS Siematycze nie przyszła podopiecznym trenera Radosława Żebrowskiego, bo rywale potrafili wykorzystać błędy ostrołęczan.

Wyszarpane zwycięstwo Trójki (zdjęcia, wideo)

Wyszarpane zwycięstwo Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu czternastej kolejki rozgrywek II ligi pokonali TS Siemiatycze 29:27. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w konfrontacji rozegranej przed własną publicznością świetnie zaprezentowali się do przerwy.

Szczypiorniści Trójki kontra TS Siematycze

Szczypiorniści Trójki kontra TS Siematycze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przygotowują się do kolejnego spotkania w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego tym razem przed własną publicznością w meczu czternastej kolejki podejmą niżej notowany zespół TS Siematycze.

» Wasze komentarze

kibic @ 09:03, 09.09.2017r. IP: *.*.172.84

POWODZENIA! Liczymy na same zwyciestwa!!! ekipa trenera Żebrowskiego jest w stanie powalczyc z kazdym

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo