« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa sprawdziany przed szczypiornistami Trójki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają dwa mecze sparingowe w ramach XIV Memoriału Zbigniewa Majewskiego. W hali przy ulicy Blachnickiego zaprezentują się podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego oraz Jurand Ciechanów i Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.


W efekcie kibice w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego obejrzą trzy spotkania 2x30 minut. W pierwszym z nich o godz. 10.30 UMKS Trójka Ostrołęka zmierzy się z CKS Jurand Kanoil Ciechanów. Obie drużyny bardzo dobrze znajdą się z meczów sparingowych i spotkań kontrolnych rozgrywanych w poprzednim sezonie.

 

W drugim meczu zaplanowanym na godz. 12.45 CKS Jurand Kanoil Ciechanów zmierzy się ze KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Na zakończenie XIV Memoriału Zbigniewa Majewskiego UMKS Trójka Ostrołęka podejmie KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Początek meczu o godz. 14.20.


JBB

Tuż po ostatnim meczu ok. godz. 15.45 nastąpi podsumowanie zmagań i wręczenie nagród najlepszym zespołom i zawodnikom. Organizatorzy przewidzieli nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika turnieju, bramkarza, strzelca i wyróżniającego się zawodnika w ekipie gospodarzy.

 

Sponsorami imprezy są: Miasto Ostrołęka, Galeria Bursztynowa, Konkret marketpozyczkowy.pl, Foton - zakład fotograficzny, salon oświetlenia Ledin, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service - sklep i serwis komputerowy, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski i radny miasta Ostrołęki Jan Rzewnicki. Patronat medialny sprawują portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 2028
Komentarzy: 1
08:16, 08.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Działacze UMKS Trójka odznaczeni przez ZPRP

Działacze UMKS Trójka odznaczeni przez ZPRP

Szczypiorniści Trójki przygotowują się do nowego sezonu rozgrywek II ligi, a działaczy ostrołęckiego klubu spotkała miła niespodzianka od Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Trzech przedstawicieli zarządu otrzymało "Srebrne Odznakę" za wybitne osiągnięcia w sportowej działalności.

Szczypiorniści Trójki posparują w Ciechanowie

Szczypiorniści Trójki posparują w Ciechanowie

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają kolejne dwa spotkania sparingowe w okresie przygotowawczym do nowego sezonu II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rywalizować będą w turnieju Kanoil Cup 2017 w Ciechanowie. Z kim się zmierzą?

Żebrowski: Cieszy na pewno postawa młodzieży

Żebrowski: Cieszy na pewno postawa młodzieży

XIV Memoriał Zbigniewa Majewskiego to bardzo udany sprawdzian dla ostrołęckiej Trójki i ciekawe wnioski do wyciągnięcia dla trenera Radosława Żebrowskiego. Widać, że młodzi szczypiorniści mocno depczą po piętach doświadczonej kadrze seniorów.

Ważne sprawdziany piłkarzy Trójki (zdjęcia, wideo)

Ważne sprawdziany piłkarzy Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści Trójki zajęli drugą lokatę w XIV Memoriale Zbigniewa Majewskiego, którego byli gospodarzami. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego udanie zaprezentowali się w konfrontacji z ligowymi rywalami, odnosząc jedno zwycięstwo i notując porażkę.

Kamil Ludwiczak trafił do Pomezanii Malbork

Kamil Ludwiczak trafił do Pomezanii Malbork

Skrzydłowy UMKS Trójka Kamil Ludwiczak w nowym sezonie rozgrywek piłki ręcznej wystąpi w barwach pierwszoligowego klubu Pomezania Malbork. Wychowanek ostrołęckiego klubu został wypożyczony na okres dwóch lat z możliwością transferu definitywnego.

» Wasze komentarze

kibic @ 09:03, 09.09.2017r. IP: *.*.172.84

POWODZENIA! Liczymy na same zwyciestwa!!! ekipa trenera Żebrowskiego jest w stanie powalczyc z kazdym

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo