« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dodatkowa kasa dla klubów w mieście od MSiT

Kolejne kluby sportowe w mieście i powiecie ostrołęckim otrzymały dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programy "Klub". Tym razem sześć wniosków zyskało akceptację i otrzyma dotację w wysokości 10.000 zł. W jednym przypadku to kwota o 5.000 zł wyższa.


Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike i Uczniowski Klub Sportowy Clan w pierwszym naborze poprawnie wypełniły wnioski i otrzymały dodatkowe wsparcie z ministerstwa. Teraz kolejne siedem klubów cieszy się z dodatkowych pieniędzy na szkolenie dzieci i młodzieży.

 

Po 10.000 zł otrzymały: UMKS Victoria Ostrołęka, MKKK Shinkyokushin Ostorłęka, UKS Siódemka Ostrołęka, UMKS Trójka Ostrołęka oraz Bartnik Myszyniec. Z kolei 15.000 zł trafi na konto LUKS Rzekunianka Rzekuń, który prowadzi treningi wielosekcyjne - piłka nożna, tenis stołowy i lekkoatletyka.


JBB

Po raz kolejny zostały odrzucone wnioski klubów: Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, UKS Narew Ostrołęka.i MUKS Tęcza Ostrołęka. Ostatni z wymienionych klubów prowadzony przez trenera Tadeusza Nalewajka korzystał z dofinansowania w minionym sezonie. Kolejna szansa dla klubów, aby powalczyć o dodatkowe finansowanie prowadzenia sekcji na wiosnę 2018 roku.

 

Rządowy Program "Klub" to wsparcie małych i średnich klubów sportowych. Kluby jednosekcyjne mogą ubiegać się o jednorazowe dofinansowanie w wysokości 10 000 zł a wielosekcyjne o dofinansowanie w wysokości 15 000 zł. Łącznie dotacje otrzymało w ramach projektu ponad 4000 małych i średnich klubów z całego kraju.

Odsłon: 2360
Komentarzy: 2
06:57, 09.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowe stypendia z miasta z rekordami. Dla kogo?

Sportowe stypendia z miasta z rekordami. Dla kogo?

Rekordowa grupa aż dwudziestu sportowców reprezentujących ostrołęckie kluby pobiera stypendium z miasta. O dodatkowe wsparcie finansowe mogą starać się najzdolniejsi sportowcy po spełnieniu odpowiednich kryteriów, głównie z indywidualnych konkurencji. 

Wspólnie pomagali w Forma5 dla Edyty (zdjęcia)

Wspólnie pomagali w Forma5 dla Edyty (zdjęcia)

"Pomaganie jest fajne" pod takim hasłem ostrołęczanie przyłączyli się do akcji charytatywnej na rzecz Edyty Więcek, która walczy o powrót do zdrowia. Podczas specjalnych zajęć w Forma5 Club każdy mógł przekazać symbolicznie 10 zł na jej walkę z trudną chorobą.

Bowlingowe zmagania najmłodszych (zdjęcia, wideo)

Bowlingowe zmagania najmłodszych (zdjęcia, wideo)

KS Łubudu Bowling Ostrołęka po raz pierwszy w historii zorganizował zawody dla dzieci i młodzieży. W rywalizacji najlepszy okazał się Jakub Kowalczyk, który zdobył 99 punktów. Drugie miejsce wywalczył Mateusz Połatyński - 91 pkt., a trzecie Mikołaj Piersa - 78 pkt.

Charytatywny maraton dla Edyty w siłowni Forma5

Charytatywny maraton dla Edyty w siłowni Forma5

Maratony fitness, zajęcia na bieżniach indoor walking, treningi personalne, analiza składu ciała, porady dietetyka, czy też koło fortuny z niespodziankami czekają na uczestników charytatywnej imprezy dla Edyty Więcek w siłowni Forma5 Club. Chcecie dołączyć?

Triathloniści startowali w Elemental Tri Series

Triathloniści startowali w Elemental Tri Series

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego udanie zaprezentowali się w serii zawodów cyklu Elemental Tri Series. Podczas zawodów w Olsztynie, Augustowie, Blachowni i Białymstoku rywalizowali z powodzeniem o wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej.

» Wasze komentarze

googoo @ 21:50, 09.09.2017r. IP: *.*.171.69

kk... bartnik myszyniec a nasz APN czy Narew w czym gorsi????

Do @ 23:41, 10.09.2017r. IP: *.*.40.238

Narew w tym gorsza że oni teraz mają pewnie najwięcej sponsorów i pieniędzy a jak narazie to umówmy się że Narew należy pewnie do top 6 z klubów z B Klasy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo