Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Grad bramek na boiskach B klasy (zdjęcia, wideo)

Aż 28 bramek padło w sześciu meczach trzeciej kolejki rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka. Najwięcej strzelili piłkarze Korony II Ostrołęka, którzy pokonali w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach GKS Andrzejewo 6:1.

Kolejne trzy bramki dla rezerw Korony zapisał na swoim koncie Artur Muchin. Po jednej bramce zdobyli: Michał Nosek, Marcin Kraska i Maciej Kurowicki. Dla rywali jedynego gola w niedzielnym starciu zdobył Paweł Sokołowski. Podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza nie wykorzystali jeszcze kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki w niedzielnym starciu w Wojciechowicach.

Trzy punkty na swoim koncie wywalczyli także piłkarze ostrołęckiej Narwi, którzy w Ołdakach pokonali miejscowy ULKS 3:2. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli Michał Markowski, Emil Chorążewicz i Daniel Dworecki. Dla gospodarzy dwukrotnie trafił Szymon Brzostek.

Emocji nie zabrakło w spotkaniu rozegranym w Goworowie, gdzie miejscowy Orz uległ GLKS Lelis 1:2. Bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Gęsich. Z kolei dla gości trafienia zaliczyli Łukasz Bednarczyk i Hubert Kaliszewski, którego trafienie zapewniło komplet punktów gościom.

Przed własną publicznością zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze GUKS Krasnosielc pokonując WKS Mystkówiec Stary 4:2 oraz KS Pniewo wygrywając z FC 2012 Różan. Wymakracz Długosiodło w meczu rozegranym w Wąsewie przegrał z Iskrą Zaręby Kościelne 0:2.

Korona II Ostrołęka - GKS Andrzejewo 6:1 (2:1)
Bramki: Muchin 1. 68. 77., Nosek 11., Kraska 50., Kurowicki 79. - Sokołowski 3.

Korona II: Jaroszewski (80. Skierkowski) - Przytuła (60. Karczewski), Giers (67. Modzelewski), Skarzyński, Borkowski (46. Kraska) - Augustyniak, Górski (46. Laska), Gąska, Muchin, Nosek (62. Buchalski) - Dzwonkowski (62. Kurowicki)