« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS Łubudu Bowling z kadrą na pierwszy mecz miast

Paweł Staśkiewicz z wynikiem 177 punktów wygrał kwalifikacje do drużyny KS Bowling Ostrołęka, która w pierwszej konfrontacji zmierzy się z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej. Drugi w rywalizacji okazał się Patryk Ustaszewski z wynikiem 169 punktów.


W kadrze na pierwszy mecz sezonu jesiennego znajdą się także: Łukasz Połatyński - 157 pkt., Marcin Wójcik - 149 pkt., Daniel Ustaszewski - 147 pkt., Piotr Ustaszewski - 138 pkt., Marcin Połatyński - 137 pkt. i Grzegorz Milewski - 119 pkt. Poziom rywalizacji zawodników KS Łubudu z każdym kolejnym treningiem wyraźnie się podnosi. Jak wypadną w konfrontacji z rywalami z innych miast?

 

Pierwsze spotkanie KS Łubudu Bowling Ostrołęka z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej zostanie rozegrane w przyszłym tygodniu. Termin zostanie ustalony po wyłonieniu kadry w ekipie gości. Już w poniedziałek, 25 września ruszy z kolei Jesienna Liga Bowlingowa, w której uczestnicy rywalizować będą indywidualnie i drużynowo. Szczegóły również w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.Warto przypomnieć, że reprezentanci miasta i powiatu ostrołęckiego osiągają coraz lepsze wyniki podczas treningów. Na torze numer jeden rekordzistą jest Paweł Staśkiewicz - 195 punktów. Na torze numer dwa najlepszym wynikiem legitymuje się Radosław Brzostek - 193 punkty. Na torze numer trzy najlepszy wynik wykręcił do tej pory Przemysław Kowalczyk - 191 pkt., a na torze czwartym rekordzistą jest Łukasz Młynarski - 174 pkt.

 

Chcesz również rozpocząć swoją przygodę z bowlingiem i dołączyć do coraz szerszego grona klubowiczów Łubudu?. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

Odsłon: 3045
Komentarzy: 0
08:10, 13.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tomasz Majewski rzucał kulą (zdjęcia, wideo)

Tomasz Majewski rzucał kulą (zdjęcia, wideo)

Podczas wizyty w naszym mieście dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski spotkał się z wychowankami Placówki Pieczy Zastępczej "Korczakówka". Młodzież mogła liczyć nie tylko na autografy, ale również wspólną rywalizację w kręgle na zaproszenie Łubudu.

Bowling również dla najmłodszych (zdjęcia, wideo)

Bowling również dla najmłodszych (zdjęcia, wideo)

Bowling to coraz bardziej popularny sport w naszym mieście. O tym, że nie jest tylko sportem dla dorosłych mogły się przekonać dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 z grupy Nutki. Podczas blisko dwugodzinnej rywalizacji dzieci czerpały radość z uprawiania sportu i biły rekordy.

Chcesz trenować bowling? Dołącz do KS Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do KS Łubudu

Za nami już trzy miesiące treningów w KS Łubudu Bowling. Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w tym czasie brali udział w zawodach organizowanych w kręgielni, a teraz nadchodzi czas, aby spróbowali swoich sił w konfrontacjach z reprezentantami innych miast.

Seria rekordów w KS Łubudu Bowling (wideo)

Seria rekordów w KS Łubudu Bowling (wideo)

W ostatnim tygodniu kręglarze z całego regionu dali znać o sobie w Łubudu. Padły kolejne świetne rekordy toru za które wszyscy otrzymali zasłużone nagrody od klubu. Kto obecnie legitymuje się najlepszym wynikiem, a kto musi walczyć ponownie o rekord toru?

Brzostek triumfuje w III Łubudu Cup (zdjęcia, wideo)

Brzostek triumfuje w III Łubudu Cup (zdjęcia, wideo)

Radosław Brzostek w z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 165 punktów wygrał III Łubudu Bowling Cup 2017. Drugie miejsce wywalczyła rewelacyjnie spisująca się ostrołęczanka Agnieszka Kulikowska - 142 pkt., a trzecie Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej - 140 pkt.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo