« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS Łubudu Bowling z kadrą na pierwszy mecz miast

Paweł Staśkiewicz z wynikiem 177 punktów wygrał kwalifikacje do drużyny KS Bowling Ostrołęka, która w pierwszej konfrontacji zmierzy się z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej. Drugi w rywalizacji okazał się Patryk Ustaszewski z wynikiem 169 punktów.


W kadrze na pierwszy mecz sezonu jesiennego znajdą się także: Łukasz Połatyński - 157 pkt., Marcin Wójcik - 149 pkt., Daniel Ustaszewski - 147 pkt., Piotr Ustaszewski - 138 pkt., Marcin Połatyński - 137 pkt. i Grzegorz Milewski - 119 pkt. Poziom rywalizacji zawodników KS Łubudu z każdym kolejnym treningiem wyraźnie się podnosi. Jak wypadną w konfrontacji z rywalami z innych miast?

 

Pierwsze spotkanie KS Łubudu Bowling Ostrołęka z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej zostanie rozegrane w przyszłym tygodniu. Termin zostanie ustalony po wyłonieniu kadry w ekipie gości. Już w poniedziałek, 25 września ruszy z kolei Jesienna Liga Bowlingowa, w której uczestnicy rywalizować będą indywidualnie i drużynowo. Szczegóły również w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.


JBB

Warto przypomnieć, że reprezentanci miasta i powiatu ostrołęckiego osiągają coraz lepsze wyniki podczas treningów. Na torze numer jeden rekordzistą jest Paweł Staśkiewicz - 195 punktów. Na torze numer dwa najlepszym wynikiem legitymuje się Radosław Brzostek - 193 punkty. Na torze numer trzy najlepszy wynik wykręcił do tej pory Przemysław Kowalczyk - 191 pkt., a na torze czwartym rekordzistą jest Łukasz Młynarski - 174 pkt.

 

Chcesz również rozpocząć swoją przygodę z bowlingiem i dołączyć do coraz szerszego grona klubowiczów Łubudu?. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

Odsłon: 5237
Komentarzy: 0
08:10, 13.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo