« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walka na Skille w Academia Gorila (zdjęcia, wideo)

Tancerze z różnych zakątków Polski przystąpili do rywalizacji w imprezie "Walka na Skille" organizowanej przez Aleksandra "Nevi" Białobrzewskiego i Academia Gorila Ostrołęka. W zawodach w stylu "Breakdance" uczestnicy zaprezentowali bardzo duże umiejętności.


Główną konkurencją w zawodach był "freestyle", czyli mieszanka posiadanych umiejętności wykonywanych do muzyki. Jako pierwsi w rywalizacji zaprezentowali się najmłodsi tancerze, a następnie grupa open. Uczestnicy rywalizowali o awans parami, a ich wyczyny oceniało jury.

- Ideą Jamu jest integracja, wspólna zabawa i zachęta do dzielenia się chwilą przy dobrej muzyce i w dobrym, a zarazem miłym towarzystwie! - podkreśla Aleksander "Nevi" Białobrzewski.

 

Aleksander "Nevi" Białobrzewski był jednym z trójki osób oceniających tancerzy. Dwaj pozostali to jego bracia Kamil "Monk" i Bartłomiej "Modest". Poczynania uczesników imprezy bacznie obserwował właściciel Academia Gorila Ostrołęka Grzegorz Mulinek.
- Uważam, że chłopacy wyszli ze świetną inicjatywą, bo jeszcze takiej imprezy w naszym mieście nie było - podkreśla Grzegorz Mulinek. - Z pewnością atrakcyjne nagrody przyciągnęły na zawody tancerzy z różnych zakątków Polski. Liczę, że kolejne edycje imprezy będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.


Esprit

Dla najlepszych zawodników przewidziane były m.in. nagrody pieniężne 1000 złotych w gotówce za pierwszą lokatę, drugie miejsce warte było 500 zł, a trzecie 250 zł. Zwyciężył Kacper "Kangur" Złotkowski, drugi był Michał Gerlach, a trzeci Marcin "Czino" Fularczyk. W gronie dzieci zwyciężył Kacper "Chłodny" Mróz pokonując w finale Julię "Julson" Mróz. 

Sponsorami imprezy byli: Miasto Ostrołęka, Tettsui Security, Agromasz Rzekuń, Gmina Rzekuń, Iron-Man. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Ostrołęka Janusz Kotowski. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Walka na Skille w Academia Gorila Ostrołęka

 

Odsłon: 8962
Komentarzy: 0
08:29, 21.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

Zatańczą 'o Złotą Podwiązkę'. Odbierz bilet!

Zatańczą "o Złotą Podwiązkę". Odbierz bilet!

Tancerze z całego kraju już w najbliższy weekend będą rywalizować w XXXV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę". Na zawody zaprasza Klub Tańca Towarzyskiego "FAN" działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury.

Julia Morawska najlepsza w Europie (wideo)

Julia Morawska najlepsza w Europie (wideo)

Złoty medal w europejskich mistrzostwach mażoretek wywalczyła reprezentantka ostrołęckiej Pasji - Julia Morawska. Podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej bardzo udanie zaprezentowała się w solówce w chorwackim Zagrzebiu w kategorii juniorów.

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

To był taneczny spektakl pełen wrażeń. Na scenie przy Kupcu cheerleaderki z zespołu Pasja zakończyły sezon. Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz słodkich upominków. W wakacyjnych już nastrojach dziewczęta zatańczyły swoje układy.

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

Udane starty ma za sobą para taneczna Filip Radecki i Klara Radecka reprezentująca UKS Atria Ostrołęka, działający przy Klubie Lokator OSM. Podopieczni Katarzyny Orlickiej z sukcesami startowali na turniejach w Elblągu, Karpaczu i Wrocławiu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo