« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walka na Skille w Academia Gorila (zdjęcia, wideo)

Tancerze z różnych zakątków Polski przystąpili do rywalizacji w imprezie "Walka na Skille" organizowanej przez Aleksandra "Nevi" Białobrzewskiego i Academia Gorila Ostrołęka. W zawodach w stylu "Breakdance" uczestnicy zaprezentowali bardzo duże umiejętności.


Główną konkurencją w zawodach był "freestyle", czyli mieszanka posiadanych umiejętności wykonywanych do muzyki. Jako pierwsi w rywalizacji zaprezentowali się najmłodsi tancerze, a następnie grupa open. Uczestnicy rywalizowali o awans parami, a ich wyczyny oceniało jury.

- Ideą Jamu jest integracja, wspólna zabawa i zachęta do dzielenia się chwilą przy dobrej muzyce i w dobrym, a zarazem miłym towarzystwie! - podkreśla Aleksander "Nevi" Białobrzewski.

 

Aleksander "Nevi" Białobrzewski był jednym z trójki osób oceniających tancerzy. Dwaj pozostali to jego bracia Kamil "Monk" i Bartłomiej "Modest". Poczynania uczesników imprezy bacznie obserwował właściciel Academia Gorila Ostrołęka Grzegorz Mulinek.
- Uważam, że chłopacy wyszli ze świetną inicjatywą, bo jeszcze takiej imprezy w naszym mieście nie było - podkreśla Grzegorz Mulinek. - Z pewnością atrakcyjne nagrody przyciągnęły na zawody tancerzy z różnych zakątków Polski. Liczę, że kolejne edycje imprezy będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.Dla najlepszych zawodników przewidziane były m.in. nagrody pieniężne 1000 złotych w gotówce za pierwszą lokatę, drugie miejsce warte było 500 zł, a trzecie 250 zł. Zwyciężył Kacper "Kangur" Złotkowski, drugi był Michał Gerlach, a trzeci Marcin "Czino" Fularczyk. W gronie dzieci zwyciężył Kacper "Chłodny" Mróz pokonując w finale Julię "Julson" Mróz. 

Sponsorami imprezy byli: Miasto Ostrołęka, Tettsui Security, Agromasz Rzekuń, Gmina Rzekuń, Iron-Man. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Ostrołęka Janusz Kotowski. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Walka na Skille w Academia Gorila Ostrołęka

 

Odsłon: 10266
Komentarzy: 0
08:29, 21.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo