« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka kontra Ostrów Mazowiecka w bowlingu

Najlepsi kręglarze z Ostrołęki już w poniedziałkowy wieczór rywalizować będą w pierwszym z serii meczu miast z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej. Faworytem konfrontacji są goście, ale ostrołęczanie chcą sprawdzić niespodziankę i osiągnąć dobry wynik.


W obu miastach zostały przeprowadzone eliminacje, które miały na celu wyłonienie najlepszych zawodników. W Ostrołęce w Łubudu najlepszy wynik uzyskał Paweł Staśkiewicz Paweł Staśkiewicz - 177 pkt, Kolejne miejsca uprawiające do występu w pierwszym zespole zajęli: Patryk Ustaszewski - 169 pkt, Łukasz Połatyński - 157 pkt i Marcin Wójcik - 149 pkt.

 

W gronie zawodników rezerwowych pozostają: Daniel Ustaszewski - 147 pkt, Piotr Ustaszewski - 138 pkt, Marcin Połatyński - 137 pkt i Grzegorz Milewski - 119 pkt.


Łubudu

W Ostrowi Mazowieckiej najlepszy wynik wykręcił Arkadiusz Spinek - 186 pkt. Skład pierwszego zespołu uzupełnią: Radosław Brzostek - 179 pkt, Łukasz Tylicki - 172 pkt i Andrzej Giżycki 157 pkt. W rezerwie pozostaną Łukasz Rewkowski 152 pkt, Arkadiusz Wilczewski 151 pkt, Wojciech Kolator 147 pkt i Artur Zadrożny 143 pkt.

 

Spotkanie zostało zaplanowane już w poniedziałek, 25 września o godz. 20.00. Pół godziny wcześniej została przewidziana rozgrzewka i prezentacja obu zespołów. Chcesz obejrzeć najlepszych kręglarzy w akcji? Zawitaj w poniedziałkowy wieczór do Łubudu.

 

Sponsorem relacji z meczu Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka jest Konkret marketpozyczkowy.pl. Patronat medialny na wydarzeniem objął portal OstrowMaz24.pl.

Odsłon: 4716
Komentarzy: 0
07:35, 23.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo