Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Ostre strzelanie Kurpika z Bartnikiem (zdjęcia, wideo)

W derbowym spotkaniu szóstej kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka Kurpik Kadzidło podzielił się punktami z Bartnikiem Myszyniec. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Sportowej nie mogli narzekać na brak emocji i bramek, bo padło ich aż osiem.

Kurpik Kadzidło wywalczył remis bramką z rzutu wolnego w piątej minucie doliczonej czasu gry po strzale bramkarza Radosława Szurnickiego. Dla Bartnika Myszyniec dwa gole z rzutów karnych zdobył Maciej Szymański, a po jednej Mateusz Majewski i Mateusz Krajza.

Porażkę w meczu z PAF Płońsk przed własną publicznością zanotowali piłkarze Rzekunianki Rzekuń. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego prowadzili 2:0 po bramkach Rafała Płaszczyńskiego i Łukasza Kowalczyka. W drugiej połowie meczu dwa gole dla PAF zdobył Mateusz Rutkowski, a po jednym Kamil Wiśniewski i Radosław Woliński.

Piłkarze Świtu Baranowo prowadzili z Orłem Sypniewo 3:1 po dwóch golach Rafała Ogonowskiego i jednym Krystiana Olendra. Gole dla rywali zdobywali: cztery Artur Rawa, dwa Karol Żebrowski i jeden Adrian Beczak.

Mecz derbowy szóstej kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Aldo Bartnik Myszyniec

Spotkanie szóstej kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - PAF Płońsk

Wyniki 6 kolejki A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka:
Kurpik Kadzidło - Bartnik Myszyniec 4:4
Żak Szreńsk - Korona Karolinowo (przełożony na 4 października)

W piątej minucie doliczonego czasu?!
Doliczone było 5 minut a bramka padła w 9 minucie.

Harry @ 09:42, 25.09.2017r. IP: *

Sędzia trochę przesadził z tym czasem , tym sposobem odebrał Bartnikowi 2 pkt. Ale z drugiej strony Bartniku ! Koncentracja w ostatnich minutach , z dużo tracicie bramek .

Oki @ 10:00, 25.09.2017r. IP: *

Zwolnic tego trenera Rzekunia razem z pseudo prezesem. B- klasa z tymi panami.

Kibic @ 10:11, 25.09.2017r. IP: *.*.239.6

Prezes wraz z tym pseudo trenerem z podlasia spuszczą rzekun do B klasy. Wygrywac 2-0 do przerwy i przegrac mecz 2-4:)

Fan @ 11:09, 25.09.2017r. IP: *.*.100.205

Z tego co widziałem to na 2:1 i na 2:3 pomógł sędzia Płońsku nie widzac 1 i 4 metrowego spalonego

dfd @ 14:01, 25.09.2017r. IP: *.*.125.192

Mam pytanie do znawców. Czy podniesiona ręka sędziego nie sygnalizuje rzutu wolnego pośredniego? Czy się mylę. O ile widzę na filmie u Pana Kleczkowskiego to nikt nie dotyka piłki w locie. Oczywiście jakośc nie jest za dobra i moge się mylić. Proszę o odpowiedź.

ed @ 14:53, 25.09.2017r. IP: *.*.237.83

a niby czemu miał być pośredni?

Ggg @ 15:07, 25.09.2017r. IP: *.*.45.223

Widać wyraźnie że pośredni był, bo sędzia miał rękę w górze. A był pośredni bo była nakładka, a za takie faule są pośrednie.

Kurpik @ 15:25, 25.09.2017r. IP: *

Do: Ggg
Owszem był rzut pośredni, bramkarz Myszyńca miał lekki kontakt z piłką dlatego sędzia uznał bramkę.
Sędzia po meczu mówił, że bramkarz pięścią złapał kontakt z piłką, jeśli by jej nie dotknął bramka byłaby nieuznana ;)

Henryk @ 16:32, 25.09.2017r. IP: *

Tylko ze bramkarz Bartnika nie dotknal pilki, w ogole sie z nia minal, ale juz po fakcie.

Kibic @ 17:09, 25.09.2017r. IP: *.*.226.252

Byłem na meczu, bramkarz ewidentnie dotknął piłkę

Ja @ 22:21, 25.09.2017r. IP: *.*.104.118

Oczywiście ,ze bramkarz dotknął piłkę

do @ 08:29, 26.09.2017r. IP: *.*.225.160

Takie oczywiste to nie jest. Piłka leci dość wysoko i jakby bramkarz dotknął to by zmieniła tor lotu. A na filmiku widac że tak się nie stało

bedek13 @ 18:20, 26.09.2017r. IP: *.*.0.187

Chcialem dodać kom o nagrywaniu skrótów meczów ze sa smieszne i napisac to ladnie ale mo wyrzuca mnie dziekuje :)brawo Kurpik!!

DO RUMCAJS @ 01:09, 27.09.2017r. IP: *.*.170.185