« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie ściganie na czas w Serafinie (zdjęcia, wideo)

Patryk Białek z Jasienicy wygrał rywalizację na 20 km trasie czasówki Maxi w Serafinie. Na drugim stopniu podium uplasowała eq aequo się aż trójka kolarzy - Piotr Duda z Zaraszowa Kolonia, Wiesław Grala z Mrągowa i Wiesław Podeszwa z Ostrołęki reprezentujący KK24h.


Najlepszemu zawodnikowi pokonanie pięknej malowniczej trasy w Serafinie zajęło 41 minut i 16 sekund. Kolejni kolarze w stawce stracili do triumfatora po piętnaście sekund. Poza podium znaleźli się Paweł Treliński z Mrągowa, Konrad Banul z Chorzel, Maciej Karwowski z Łomży, Rafał Banul z Chorzel, Mariusz Rynkiewicz z Łysych i Grzegorz Ostrowski z Chorzel.

 

Emocjonującej rywalizacji nie zabrakło w wyścigu kobiet na 10 km trasie Midi. Zwyciężyła Anna Ostrowska z Chorzel z czasem 23 minut i 33 sekund. Drugie miejsce zajęła Maria Kamińska z Nowosiedlin z czasem 28 minut i 11 sekund. Na podium znalazła się jeszcze Dorota Korzep-Czekalska z Białobieli - 28 minut i 36 sekund.

 

Dzieci i młodzież rywalizowały z kolei na 5.5 km trasie Mini. Najlepszy w rywalizacji okazał się Bartosz Samul z Mrągowa, który pokonał dystans w czasie 10 minut i 25 sekund. Drugie miejsce zajął Jakub Brutkowski z Kobyłki - 11 minut i 55 sekund, a trzecie Szymon Krzynówek z Łysych w czasie 12 minut i 53 sekund.

 

Rywalizacji najlepszych kolarzy towarzyszyły dodatkowe wydarzenie, jak chociażby wyścig o "Złoty Dzwonek" oraz konkursy, gry i zabawy przygotowane przez Nadleśnictwo Myszyniec i Leśnictwo Serafin. Organizatorem zawodów był Klub Kolarski 24h, który już po raz drugi zaprosił do rywalizacji na trasie w Serafinie przygotowanej przez Mariusza Rynkiewicza przy pomocy leśniczego Roberta Kubła.

 

Więcej informacji z imprezy oraz pełne wyniki rywalizacji w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

 

Sponsorami kolarskiej imprezy z Serafinie były: JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Cuba Libre, Ergo Hestia - Sikorscy, Best-Office, XtremeSport, Salon Oświetlenia Led-in, Konkret marketpozyczkowy.pl. Partnerami imprezy byli: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Myszyniec, OSP Łyse, MZOS-TiIT. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.


Łubudu

Zobacz zdjęcia:
Rywalizacja na trasie w wyścigu kolarskim na czas w Serafinie w gminie Łyse - dzieci i młodzież

 

Zobacz zdjęcia:
Rywalizacja na trasie w wyścigu kolarskim na czas w Serafinie w gminie Łyse - dorośli

 

Zobacz zdjęcia:
Dekoracja najlepszy kolarzych czasówki w Serafinie gm. Łyse

 

Odsłon: 11941
Komentarzy: 1
09:59, 25.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

jbb @ 18:54, 03.10.2017r. IP: *.*.255.228

Zawody się skończyły ale absmak pozostał...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo