« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rynkiewicz: Warunki na trasie były kapitalne (wideo)

Piękna pogoda nad zalewem w Serafinie, wysoka frekwencja i rosnący poziom rywalizacji na trasie to z pewnością powody do zadowolenia dla Klubu Kolarskiego 24h. Jednym z organizatorów kolarskiej czasówki jest Mariusz Rynkiewicz, z którym rozmawialiśmy po wyścigu.


- Widać u uczestników wielką pasję do kolarstwa i bardzo cieszy mnie fakt, że w imprezie startuje tak dużo dzieci - podkreśla członek Klubu Kolarskiego 24h Mariusz Rynkiewicz. - Mamy również bardzo duży progres, jeśli chodzi o tempo jazdy w elicie męskiej. W tym roku trzeba było złamać barierę 43 minut, aby marzyć o podium zawodów.

 

Klub Kolarski 24h chce, aby kolarstwo stało się sportem zdecydowanie bardziej popularnym w naszym regionie, dlatego swoją pasją zaraża dzieci i młodzież podczas spotkań w szkołach.
- Zrobiliśmy z Klubem Kolarskim 24h małą prezentację w szkołach w Łysych - mówi Mariusz Rynkiewicz. - Ta akcja promocyjna sprawiła, że dzieci mają większą wiedzę o kolarstwie. Jeśli chodzi o dorosłych to liczę na to, że z roku na rok obsada imprezy będzie coraz większa i chętnych kolarzy do rywalizacji nie zabraknie. Obsada sponsorska jest na bardzo dobrym poziomie, mamy las i świetnie przygotowaną trasę. Uważam, że warunki do rywalizacji na trasie był naprawdę kapitalne, to typowa czasówka MTB.Więcej o zawodach w materiale Wielkie ściganie na czas w Serafinie. Szersze informacje o kolarskich imprezach w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim organizowanych przez Klub Kolarski 24h w dziale Kolarstwo.

Cała rozmowa z Mariuszem Rynkiewiczem o imprezie organizowanej w Serafinie w materiale filmowym.

Odsłon: 10192
Komentarzy: 2
08:20, 26.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Nina @ 22:19, 07.10.2017r. IP: *.*.255.175

M.Rynkiewicz to ma jakby duże parcie na szkło. myślę....

M @ 09:22, 03.11.2017r. IP: *.*.227.115

Większe parcie na szkło niż na SPD-y ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo