« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karczewski: Świetna atmosfera przyciąga (wideo)

Prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski ma powody do zadowolenia. Kolejna impreza zorganizowana w powiecie ostrołęckim cieszyła się dużym zainteresowaniem zawodniczek i zawodników z całego regionu. To było prawdziwe święto kolarstwa w Serafinie.


- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo jak widać udało się załatwić pogodę z wszelkimi możliwymi władzami - mówił po przekroczeniu linii mety prezes KK24h Marek Karczewski. - Z pewnością zawodników przyciąga nas start świetna atmosfera imprezy, a także nasza gościnność. Mamy od naszych sponsorów wiele atrakcji łącznie z poczęstunkiem dla wszystkich kolarzy. Nadleśnictwo Myszyniec przygotowało wiele nagród w licznych konkursach dla dzieci.

 

Na trasie kolarskiej czasówki rywalizowały całe rodziny, zaczynając od dzieci i młodzież, a kończąc na dorosłych.
- Fajnie, że od najmłodszych lat dzieci wsiadają na rower i to z pewnością zasługa ich rodziców, że przywożą ich na takie zawody - mówi Marek Karczewski. - Cieszymy się z faktu, że na nasze imprezy przybywa duże grono amatorów, a także zawodowcy, którzy chcą sprawdzić swoją formę.Klub Kolarski 24h w obecnym sezonie nastawił się na występy w cyklu Maratonów Kresowych i szczególnie drużynowo ma szanse na bardzo dobry wynik.
- Jeździmy po terenach leśnych i terenach górskich na kresach - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Naprawdę jest tam gdzie się zmęczyć. Chcemy powalczyć o jak najwyższą lokatę i chcielibyśmy znaleźć się na podium.

 

Cała rozmowa z organizatorem wyścigu w Serafinie w materiale filmowym

Odsłon: 9029
Komentarzy: 5
08:44, 27.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Kibic @ 13:08, 27.09.2017r. IP: *.*.241.232

A czemu to pan nie organizuje zawodów kolarskich w Ostrołęce.

Jarek @ 22:25, 27.09.2017r. IP: *.*.58.197

A Wyścig Australijski na stadionie miejskim 16 lipca 2017 się nie liczy jako Ostrołęka? :)

do Jarek @ 22:49, 27.09.2017r. IP: *.*.31.137

Wyścig australijski to MZOSTiIT organizuje...

człek @ 08:40, 28.09.2017r. IP: *.*.250.6

Kibic i doJarek - jesteście niezorientowani ? :)

b @ 09:48, 28.09.2017r. IP: *.*.48.23

a czy ten wyścig był legalny bo dział sportowy mo pisał kiedyś o nielegalnych wyścigach organizowanych przez klub?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo