« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Historyczna konfrontacja kręglarzy (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy Ostrołęka i Ostrów Mazowiecka rozegrały mecz w bowlingu. W Łubudu lepsi okazali się goście, którzy zaprezentowali wyborną dyspozycję. Najlepszym zawodnikiem meczu został Radosław Brzostek, który w drugiej kolejce uzyskał 175 punktów.


W reprezentacji Ostrołęki zaprezentowali się: Paweł Staśkiewicz, Patryk Ustaszewski, Łukasz Połatyński, Marcin Wójcik oraz Daniel Ustaszewski, Marcin Połatyński, Piotr Ustaszewski i Grzegorz Milewski. Najlepszy wynik w ostrołęckim zespole zanotował Patryk Ustaszewski - 167 punktów.

 

W reprezentacji Ostrowi Mazowieckiej wystąpili Arkadiusz Spinek, Radosław Brzostek, Łukasz Tylicki, Łukasz Rewkowski oraz Andrzej Giżycki, Arkadiusz Wilczewski, Wojciech Kolator i Artur Zadrożny. Najlepszy wynik w zespole zanotował Radosław Brzostek, którego 175 punktów z drugiej kolejki okazało się najlepszym rezultatem całego spotkania.


JBB

W nagrodę do rąk Radosława Brzostka trafiła nagroda specjalna z rąk prezesa KS Łubudu Ostrołęka Przemysława Kowalczyka. Puchary najlepszym drużynom wręczał prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak, który wsparł ostrołęcką reprezentację.

 

Po pierwszej rundzie (suma punktów czterech zawodników) Ostrołęka przegrywała z Ostrowią 493:542. W kolejnych dwóch odsłonach meczu goście powiększyli przewagę do ponad 150 punktów. Ostrołęczanie zrewanżowali się w czwartej kolejce, ale losów spotkania nie zdołali już odwrócić. Do rewanżowego meczu dojdzie w październiku na kręgielni MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka 2121:2234 (493:542, 556:606, 559:614, 513:472)

 

Zobacz zdjęcia:
Mecz miast w bowling - Ostrołęka kontra Ostrów Mazowiecka

 

Odsłon: 4213
Komentarzy: 0
08:47, 27.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo