« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza Jesienna Liga Bowlingowa. Chcesz dołączyć?

Już w poniedziałkowy wieczór rozegranie zostaną rozegrane pierwsze dwie kolejki Jesiennej Ligi Bowlingowej organizowanej przez KS Łubudu. Do zmagań można jeszcze dołączyć zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i zespołowej. Chcesz dołączyć do JLB?


- Celem regularnych rozgrywek bowlingowych jest możliwość częstszej rywalizacji dla zawodniczek i zawodników z naszego regionu, którzy coraz śmielej rywalizują w zawodach - podkreśla prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk. - Liczymy, że wspólne poniedziałkowe spotkania podobnie jak podczas Wakacyjnej Ligi Bowlingowej spotkają się z dużym zainteresowaniem.

 

Początek zmagań w Jesiennej Lidze Bowlingowej został zaplanowany na poniedziałek, 2 października. Uczestnicy rozegrają za każdym razem dwie kolejki zbierając punkty do łącznej klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej (liczone cztery najlepsze wyniki z każdego zespołu). Wpisowe do rywalizacji wynosi 60 zł (indywidualnie) lub 50 zł (w przypadku bycia członkiem drużyny).

Do rywalizacji mogą zgłaszać się drużyny 4-6 osobowe. Uczestnicy rozgrywek zbierać będą punkty w czterech spotkaniach (ośmiu kolejkach) zaplanowanych na kolejne poniedziałki - 2 października, 9 października, 16 października i w finale 23 października.Na uczestników ligi czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora rozgrywek oraz sponsorów dodatkowych. Początek rywalizacji w każdej kolejce został zaplanowany na godz. 20.00. Piętnaście minut przed rozpoczęciem każdej kolejki przewidziana jest rozgrzewka.

Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do poniedziałku, 2 października do godz. 12.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz telefonem do kontaktu. Ilość miejsc w rozgrywkach ograniczona do 32! Pozostały ostatnie miejsca w rozgrywkach.

 

Najlepsi trzej zawodnicy Jesiennej Ligi Bowlingowej otrzymają puchary oraz nagrody w postaci karnetów do gry w kręgle odpowiednio (10, 8 i 6 godzin gry w Łubudu) oraz karnety na siłownię Forma5 Club. Dodatkowo nagrody dla najlepszych zawodniczek rywalizacji ufundował Konkret marketpozyczkowy.pl oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Zwycięska drużyna otrzyma w nagrodę beczkę piwa ufundowaną przez kręgielnię Łubudu.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle. 

 

Tak ostrołęczanie rywalizowali podczas Wakacyjnej Ligi Bowlingowej w Łubudu

Odsłon: 3627
Komentarzy: 1
08:26, 01.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Ken @ 12:09, 04.10.2017r. IP: *.*.49.187

bowling to nie sport

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo