« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prospreco Masters dla Matyczaka (zdjęcia, wideo)

Niespodzianką zakończył się finał sezonu na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowym spotkaniu Prospreco Masters świetnie dysponowany Mateusz Matyczak pokonał dominatora ostrołęckich turniejów Jordana Czapskiego w dwóch setach 6:4 6:3.


Dużo emocji dostarczyły już niedzielne spotkania półfinałowe, w których Jordan Czapski nie bez problemów pokonał Kamila Woźniaka 6:4 4:6 6:3. Z kolei łomżanin Krzysztof Bułkowski musiał uznać wyższość Mateusza Matyczaka 4:6 2:6.

 

W spotkaniu o trzecie miejsce Kamil Woźniak musiał uznać wyższość Krzysztofa Bułkowskiego 6:7(5) 3:6. W wielkim finale Mateusza Matyczak wygrał z Jordanem Czapskim 6:4 6:3 i po raz pierwszy w swojej karierze wzniósł do góry prestiżowe trofeum.

 

W finałowej ósemce znaleźli się także: Jakub Nosek, Konrad Czapski, Adam Otłowski i Bartosz Murach, którzy przez trzy dni walczyli na kortach ziemnych przy ulicy Hallera o jak najlepsze wyniki. Wszystkich tenisistów wspólnie nagradzali prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski oraz prezes zarządu Prospreco Polska Sp. z o.o. Robert Mierzejewski.

 

Finałowy turniej Prospreco Masters był także okazją do podsumowań wakacyjnych szkoleń tenisa ziemnego przeprowadzonych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w okresie letnim w mieście i powiecie ostrołęckim. Nagrody zostały wręczone również najlepszym zawodnikom Ostrołęckiej Ligi Tenisa. W pierwszej najlepszymi zawodnikami byli: Jordan Czapski, Mirosław Mazuch i Kamil Woźniak.


Esprit

W drugiej lidze najlepsze wyniki osiągnęli: Francois Legal, Tomasz Pakieła i Roman Szkopek, dlatego w kolejnym sezonie otrzymają swoją szansy gry w tenisowej elicie. Organizatorem wszystkich imprez było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, a patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Prospreco Masters 2017 na kortach ziemnych przy Hallera

 

Odsłon: 15790
Komentarzy: 5
11:53, 02.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

T @ 15:13, 02.10.2017r. IP: *.*.164.112

Brawo!!! Za rok, dwa Młody będzie wymiatał

gracz @ 20:19, 02.10.2017r. IP: *.*.98.20

jeszcze nie tak szybko Mateusz będzie dominował, brawo za masters, ale gdy Kuba i Jordan wrócą do zdrowia pokażą kto rządzi, jeszcze musi trochę wody w Narwi upłynąć zanim obaj spadną ze szczytu.
brawo Zarząd OST za cały rok i ciężką pracę jaką wykonujecie

gracz @ 20:20, 02.10.2017r. IP: *.*.98.20

chyba, że Kuba i Jordan przestaną startować, bez urazu Mateusz

Mateusz @ 21:57, 02.10.2017r. IP: *.*.194.7

No hard feelings. Nie urażą mnie słowa kogoś kto nawet nie gra w tenisa i ukrywa się pod pseudonimem. Gratulacje dla Kuby i Jordana za wspaniały sezon :)

Kibic do gracz @ 22:56, 03.10.2017r. IP: *.*.170.10

Taki jest sport - czasem się też przegrywa.
Zwycięzców się nie sądzi.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo