« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

To były popisy tancerzy z pasją (zdjęcia, wideo)

Blisko pół tysiąca tancerzy rywalizowało w Ogólnopolskich Konfrontacje Tanecznych Pasja Tańca Ostrołęka 2017 w hali im. Arkadiusza Gołasia. W zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Poprzez Taniec Progres nie brakowało pasjonującej walki o najwyższe trofea.


W zawodach dziewczęta rywalizowały w takich konkurencjach jak: jazz, hip-hop, disco dance, mażoretki, cheerleaderki, taniec z gimnastyką i akrobatyką. Na parkiecie zaprezentowały się zespoły, a duety, a także solistki. Dzieci i młodzież rywalizowały o puchary i upominki przygotowane przez sponsorów imprezy.

- To była pierwsza w Ostrołęce impreza festiwalowa, gdzie mogliśmy zobaczyć prezentacje programów tanecznych czołowych zespołów mażoretek, cheerleaderek i tancerzy z regionu centralnej Polski - mówi kierownik organizacyjny festiwalu Żaneta Cwalina-Śliwowska. - Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Ostrołęki, Powiatu Ostrołęckiego i sponsorów, każdy z tancerzy wyjechał z Ostrołęki nagrodzony medalem i słodkim upominkiem. Podczas ogłoszenia wyników wręczono ponad 700 medali. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii były tez puchary i statuetki ufundowane przez Powiat Ostrołęcki. Dzięki pomocy organizacyjnej Ostrołęckiego Centrum Kultury impreza została przeprowadzona na najwyższym poziomie, co podkreślali nasi goście - tancerze i trenerzy.

 

W zawodach bardzo dużo wrażeń miłośnikom tańca dostarczyły występy ostrołęczanek, które świetnie do zawodów przygotowała Żaneta Śliwowska-Cwalina.
- Cheerleaderki Pasji za swoje programy otrzymały wysokie oceny - mówi Żaneta Cwalina-Śliwowska. - Dla grup początkujących Pasji były to zawody, które pozwoliły nabyć doświadczenie turniejowe i podpatrywać występy zespołów mistrzowskich. Chcielibyśmy, aby ta impreza na stałe wpisała się w kalendarz dużych imprez sportowych, które powodują, że nasze miasto staje się ważnym ośrodkiem sportu tanecznego.


JBB

Prezentacje były oceniane przez jury w składzie: Edyta Gałecka z Płońska, Agnieszka Grzejda z Ciechanowa i Bartosz Wójcik z Ostrołęki. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rywalizacji.

 

Zobacz zdjęcia:
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Pasja Tańca Ostrołęka 2017

 

Odsłon: 13220
Komentarzy: 3
08:27, 04.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 12:15, 04.10.2017r. IP: *

Ladne, wysportowane dziewczynki.

Mama @ 20:06, 04.10.2017r. IP: *.*.98.59

Zachęcam wszystkich rodziców pierwszoklasistów do przepisania dziecka do szkoly STO w Wojciechowicach, z tego co wiem jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Opieka nad dziećmi rewelacyjna juz od 6,30 do 17,00, w tym czasie możesz spokojnie zająć się pracą. Super wychowawczynie, dzieci je uwielbiają, bałam się jak to bedzie, tymczasem dzieci wrecz nie chcą wracać do domu. Pyszne obiady, super zajęcia sportowe i wiele zajęć dodatkowych do wyboru w zależnosci czym sie interesuje twoje dziecko m.in. robotyka, taniec nowoczesny, szachy, informatyka lekkoatletyka, sks, zajęcia plastyczne, ceramika i wiele innych. Szkoła zapewnia też zajęcia wyrównawcze dla dzieci które wolniej przyswajaja wiedzę. Za nieco ponad 400 zl miesięcznie Twoje dziecko może mieć wymarzone warunki do swojego rozwoju !!! Przekonaj się sama. Więcej informacji znajdziesz na stronie zssto ostroleka
Pozdr.
zadowolona Mama.

Kuna @ 16:13, 08.10.2017r. IP: *.*.237.78

Przepraszam bardzo, ale komentarz powyżej jest nie na temat.
Czy takie wstawki "reklamowe" nie są przypadkiem płatne na tym portalu ? Droga redakcjo - to zadanie dla was.
Dochodzi do paradoksu, że sukces organizacyjny rodziców dzieci ze stowarzyszenia, które zorganizowało konkurs tańca jest okazją do reklamy dla jakiejś innej grupy! Przecież STO nie ma z tym nic wspólnego, a można odnieść wrażenie że tak nie jest.
Chwała dla STO za podpinanie się pod czyjąś pracę i sukcesy. Brawo cóż za szemrany marketing!
BRAWO - tylko się od was uczyć takiego PR.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo