« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

To były popisy tancerzy z pasją (zdjęcia, wideo)

Blisko pół tysiąca tancerzy rywalizowało w Ogólnopolskich Konfrontacje Tanecznych Pasja Tańca Ostrołęka 2017 w hali im. Arkadiusza Gołasia. W zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Poprzez Taniec Progres nie brakowało pasjonującej walki o najwyższe trofea.


W zawodach dziewczęta rywalizowały w takich konkurencjach jak: jazz, hip-hop, disco dance, mażoretki, cheerleaderki, taniec z gimnastyką i akrobatyką. Na parkiecie zaprezentowały się zespoły, a duety, a także solistki. Dzieci i młodzież rywalizowały o puchary i upominki przygotowane przez sponsorów imprezy.

- To była pierwsza w Ostrołęce impreza festiwalowa, gdzie mogliśmy zobaczyć prezentacje programów tanecznych czołowych zespołów mażoretek, cheerleaderek i tancerzy z regionu centralnej Polski - mówi kierownik organizacyjny festiwalu Żaneta Cwalina-Śliwowska. - Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Ostrołęki, Powiatu Ostrołęckiego i sponsorów, każdy z tancerzy wyjechał z Ostrołęki nagrodzony medalem i słodkim upominkiem. Podczas ogłoszenia wyników wręczono ponad 700 medali. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii były tez puchary i statuetki ufundowane przez Powiat Ostrołęcki. Dzięki pomocy organizacyjnej Ostrołęckiego Centrum Kultury impreza została przeprowadzona na najwyższym poziomie, co podkreślali nasi goście - tancerze i trenerzy.

 

W zawodach bardzo dużo wrażeń miłośnikom tańca dostarczyły występy ostrołęczanek, które świetnie do zawodów przygotowała Żaneta Śliwowska-Cwalina.
- Cheerleaderki Pasji za swoje programy otrzymały wysokie oceny - mówi Żaneta Cwalina-Śliwowska. - Dla grup początkujących Pasji były to zawody, które pozwoliły nabyć doświadczenie turniejowe i podpatrywać występy zespołów mistrzowskich. Chcielibyśmy, aby ta impreza na stałe wpisała się w kalendarz dużych imprez sportowych, które powodują, że nasze miasto staje się ważnym ośrodkiem sportu tanecznego.


JBB

Prezentacje były oceniane przez jury w składzie: Edyta Gałecka z Płońska, Agnieszka Grzejda z Ciechanowa i Bartosz Wójcik z Ostrołęki. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rywalizacji.

 

Zobacz zdjęcia:
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Pasja Tańca Ostrołęka 2017

 

Odsłon: 11335
Komentarzy: 3
08:27, 04.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

Zatańczą 'o Złotą Podwiązkę'. Odbierz bilet!

Zatańczą "o Złotą Podwiązkę". Odbierz bilet!

Tancerze z całego kraju już w najbliższy weekend będą rywalizować w XXXV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę". Na zawody zaprasza Klub Tańca Towarzyskiego "FAN" działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury.

Julia Morawska najlepsza w Europie (wideo)

Julia Morawska najlepsza w Europie (wideo)

Złoty medal w europejskich mistrzostwach mażoretek wywalczyła reprezentantka ostrołęckiej Pasji - Julia Morawska. Podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej bardzo udanie zaprezentowała się w solówce w chorwackim Zagrzebiu w kategorii juniorów.

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

To był taneczny spektakl pełen wrażeń. Na scenie przy Kupcu cheerleaderki z zespołu Pasja zakończyły sezon. Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz słodkich upominków. W wakacyjnych już nastrojach dziewczęta zatańczyły swoje układy.

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

Udane starty ma za sobą para taneczna Filip Radecki i Klara Radecka reprezentująca UKS Atria Ostrołęka, działający przy Klubie Lokator OSM. Podopieczni Katarzyny Orlickiej z sukcesami startowali na turniejach w Elblągu, Karpaczu i Wrocławiu.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 12:15, 04.10.2017r. IP: *

Ladne, wysportowane dziewczynki.

Mama @ 20:06, 04.10.2017r. IP: *.*.98.59

Zachęcam wszystkich rodziców pierwszoklasistów do przepisania dziecka do szkoly STO w Wojciechowicach, z tego co wiem jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Opieka nad dziećmi rewelacyjna juz od 6,30 do 17,00, w tym czasie możesz spokojnie zająć się pracą. Super wychowawczynie, dzieci je uwielbiają, bałam się jak to bedzie, tymczasem dzieci wrecz nie chcą wracać do domu. Pyszne obiady, super zajęcia sportowe i wiele zajęć dodatkowych do wyboru w zależnosci czym sie interesuje twoje dziecko m.in. robotyka, taniec nowoczesny, szachy, informatyka lekkoatletyka, sks, zajęcia plastyczne, ceramika i wiele innych. Szkoła zapewnia też zajęcia wyrównawcze dla dzieci które wolniej przyswajaja wiedzę. Za nieco ponad 400 zl miesięcznie Twoje dziecko może mieć wymarzone warunki do swojego rozwoju !!! Przekonaj się sama. Więcej informacji znajdziesz na stronie zssto ostroleka
Pozdr.
zadowolona Mama.

Kuna @ 16:13, 08.10.2017r. IP: *.*.237.78

Przepraszam bardzo, ale komentarz powyżej jest nie na temat.
Czy takie wstawki "reklamowe" nie są przypadkiem płatne na tym portalu ? Droga redakcjo - to zadanie dla was.
Dochodzi do paradoksu, że sukces organizacyjny rodziców dzieci ze stowarzyszenia, które zorganizowało konkurs tańca jest okazją do reklamy dla jakiejś innej grupy! Przecież STO nie ma z tym nic wspólnego, a można odnieść wrażenie że tak nie jest.
Chwała dla STO za podpinanie się pod czyjąś pracę i sukcesy. Brawo cóż za szemrany marketing!
BRAWO - tylko się od was uczyć takiego PR.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo