« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Piątka popłynęła po medale w Ciechanowie

Reprezentanci UKS Piątka Ostrołęka powrócili do rywalizacji po wakacyjnej przerwie. Podopieczni trenera Andrzeja Pyskły w Ciechanowie wywalczyli cztery medale. Na konto klubu trafiło tym razem złoto i trzy srebra. Kto spisał się najlepiej?


Dwa medale wywalczyła Magda Kowalska, która zajęła pierwsze miejsce na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:07.81 (rekord życiowy) oraz drugie miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:03,15.
- Wyniki osiągnięte przez Magdę Kowalską uplasowały ją na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej trzynastolatków - zaznacz trener UKS Piątka Ostrołęka Andrzej Pyskło.

Dwa medale wywalczyła również Maria Mikas, która zajęła drugie miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 38.62 s, drugie miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 35.21 oraz czwarte miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 32.15 s. Na każdym dystansie poprawiła dotychczasowy rekord życiowy.
- Wyniki osiągnięte przez Marysię również uplasowały ją na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej dwunastolatków - dodaje szkoleniowiec UKS Piątka Ostrołęka.Z dobrej strony zaprezentował się Maciej Romanowski zajmując czwarte miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 39.06 s (rekord życiowy), piąte miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 45.26 s oraz trzynasty na 50 m stylem dowolnym z czasem 35.14 s.

Najmłodsza zawodniczka naszego klubu Natalia Skórzewska wywalczyła czwarte miejsce na 50 m stylem motylkowym, piąte miejsce na 50 m stylem klasycznym oraz dziewiąte miejsce na 50 m stylem grzbietowym. W zawodach wystartowało w sumie 380 zawodniczek i zawodników z 31 klubów z całego kraju.

Odsłon: 8956
Komentarzy: 0
08:00, 05.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo