« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwa bardzo ciekawe seminaria.


Marcin Różalski ma swoim koncie ma niezliczoną liczbę amatorskich walk w różnych formułach kickboxingu. W swojej zawodowej karierze wygrał osiem zawodowych walk bokserskich oraz walczył również zawodowo w kickboxingu, K1 oraz Muay Thai.

 

Teraz wciąż jako czynny zawodnik i obecnie posiadacz mistrzowskiego pasa KSW swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z amatorami sztuk walki w całym kraju. Do Ostrołęki przyjechał w swojej karierze już po raz trzeci.
- Bardzo podobna mi się praca, jaką Arkadiusz Ludwiczak wykonuje ze swoimi podopiecznymi, dlatego chętnie przyjeżdżam do Ostrołęki - zaznacza utytułowany zawodnik.Treningi z Marcinem Różalskim wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. Gościnnie w Fight Academy Ostrołęka trenowali m.in. reprezentanci klubów z Białej Podlaskiej, Ostrowi Mazowieckiej, Zambrowa i Łomży.
- Marcin Różalski to postać wielkiego formatu i cieszym się bardzo z faktu, że po raz kolejny zawitał do naszego klubu - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością wizyta Marcina Różalskiego jest bardzo dobrą promocją sztuk walki w naszym mieście.

 

Seminaria szkoleniowe z Marcinem Różalskim odbyły się dzięki wsparciu Miasta Ostrołęka oraz kręgielni Łubudu.
- Dziękujemy za wsparcie finansowe dla naszego klubu od prezydenta miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego oraz właścicielowi kręgielni Łubudu Przemysławowi Kowalczykowi za gościnę, jaką przygotował dla naszego mistrza.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz galerii zdjęć z treningu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Marcin Różalski gościem Fight Academy Ostrołęka

 

Odsłon: 5844
Komentarzy: 1
09:49, 11.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz skutecznie powróciła do rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami w kraju. Podopieczna trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego wywalczyła srebrny medal Pucharu Polski. Ostrołęczanka pokazała, że drzemią w niej duże możliwości.

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?

Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy

Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy Ostrołęka. Seminarium w siedzibie klubu przy ulicy Powstańców z bardzo utytułowaną i barwną postacią sztuk walki zostało podzielone na dwie części.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Aż piętnaście medali wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Marszałka Podlasia. W zawodach w Białymstoku podopieczni sensei Wiesława Orzoła pokazali, że są w wysokiej formie.

Karatecy MKKK Shinkyokushin z sukcesami

Karatecy MKKK Shinkyokushin z sukcesami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin udanie rozpoczęli rywalizację w zawodach po wakacyjnej przerwie. Podopieczni sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego z powodzeniem walczyli w turniejach z Ząbkach i Rzeszowie.

» Wasze komentarze

Ppp @ 18:42, 12.10.2017r. IP: *.*.173.40

Jak on wyglada xD chory psychicznie czlowiek.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo