« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 13 grudnia 2017 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwa bardzo ciekawe seminaria.


Marcin Różalski ma swoim koncie ma niezliczoną liczbę amatorskich walk w różnych formułach kickboxingu. W swojej zawodowej karierze wygrał osiem zawodowych walk bokserskich oraz walczył również zawodowo w kickboxingu, K1 oraz Muay Thai.

 

Teraz wciąż jako czynny zawodnik i obecnie posiadacz mistrzowskiego pasa KSW swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z amatorami sztuk walki w całym kraju. Do Ostrołęki przyjechał w swojej karierze już po raz trzeci.
- Bardzo podobna mi się praca, jaką Arkadiusz Ludwiczak wykonuje ze swoimi podopiecznymi, dlatego chętnie przyjeżdżam do Ostrołęki - zaznacza utytułowany zawodnik.Treningi z Marcinem Różalskim wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. Gościnnie w Fight Academy Ostrołęka trenowali m.in. reprezentanci klubów z Białej Podlaskiej, Ostrowi Mazowieckiej, Zambrowa i Łomży.
- Marcin Różalski to postać wielkiego formatu i cieszym się bardzo z faktu, że po raz kolejny zawitał do naszego klubu - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością wizyta Marcina Różalskiego jest bardzo dobrą promocją sztuk walki w naszym mieście.

 

Seminaria szkoleniowe z Marcinem Różalskim odbyły się dzięki wsparciu Miasta Ostrołęka oraz kręgielni Łubudu.
- Dziękujemy za wsparcie finansowe dla naszego klubu od prezydenta miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego oraz właścicielowi kręgielni Łubudu Przemysławowi Kowalczykowi za gościnę, jaką przygotował dla naszego mistrza.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz galerii zdjęć z treningu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Marcin Różalski gościem Fight Academy Ostrołęka

 

Odsłon: 6568
Komentarzy: 1
09:49, 11.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Golon ze złotem w K1 we Wrocławiu

Piotr Golon ze złotem w K1 we Wrocławiu

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon świetnie zaprezentował się I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Sportach Walki. W rywalizacji o Puchar Rektora Komendanta w formule K1 w kategorii -81 kg stoczył zacięte pojedynki i odniósł zwycięstwo.

Daniel Zaręba z brązem Pucharu Polski w Otwocku

Daniel Zaręba z brązem Pucharu Polski w Otwocku

Szkoleniowiec UMKS Victoria Ostrołęka Daniel Zaręba nie tylko szkoli, ale również z powodzeniem sam startuje w imprezach mistrzowskich. Tym razem w Otwocku w Pucharze Polski Seniorów w Kickboxingu wywalczył brązowy medal i pokazał, że jest w dobrej dyspozycji.

Udane Mikołajki w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Udane Mikołajki w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko sto pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników z wszystkich sekcji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowało w VIII Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin. Trwające kilka godzin zawody wzbudziły duże zainteresowanie i dostarczyły dużo emocji.

Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka udanie zaprezentowali się w międzynarodowym turnieju Mazovia Cup 2017 w Tarczynie. To zawody Pucharu Europy federacji UFR, które zgromadziło blisko sześciuset zawodników z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Efektowne zwycięstwo 'Dzikiego' Kubła (wideo)

Efektowne zwycięstwo "Dzikiego" Kubła (wideo)

Mateusz "Dziki" Kubeł to kolejny podopieczny Wojciecha Dudkowskiego z UKS Gladiator Ostrołęka, który odniósł zwycięstwo podczas IX Gali Sztuk Walk. W piątkowy wieczór już pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo nad Sebastianem Milczarkiem z Naczaj Team Wołomin.

» Wasze komentarze

Ppp @ 18:42, 12.10.2017r. IP: *.*.173.40

Jak on wyglada xD chory psychicznie czlowiek.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo