« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 września 2018 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?


W zawodach wzięło udział 130 karateków z 24 klubów z kilku województw. Ostrołęcki KKK w turnieju reprezentowała grupa dziecięciu zawodniczek i zawodników, którzy startowali tym razem pod wodzą sensei Emilii Chimkowskiej i sensei Radosława Sikory.

 

W turnieju złoty medal wywalczyła juniorka Dominika Pyskło w kategorii -54 kg. Drugi złoty medal na koncie Ostrołęckiego KKK zapisał junior Szymon Niziński w kategorii -55 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Adam Brodowski w gronie kadetów w kategorii -55 kg.


Last minute Service

Srebrny medal zdobyła z kolei juniorka Aleksandra Sadlak w kat. +63 kg. Również srebro wywalczyła młodziczka Agata Malon w kat. +58kg, Mateusz Malon w kategorii dzieci młodsze +35 kg oaz Julita Sęk w kategorii -39 kg.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei junior Kacper Cichowski w kat. -72 kg i Patrycja Brodowska w kat. -36 kg.
- Cieszymy się bardzo z kolejnego bardzo dobrego wyniku naszych młodych karateków i będziemy pracować dalej na sukcesy w kolejnych naszych startach - podkreśla sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Odsłon: 6372
Komentarzy: 0
09:37, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin to miejsce, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Zajęcia w klubie prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów, absolwentów kierunku wychowanie fizyczne.

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Treningi sztuk walki w naszym mieście są coraz bardziej popularne. Do kilku grup szkoleniowych można dołączyć w klubie Fight Academy Ostrołęka. Na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych zaprasza trener Arkadiusz Ludwiczak. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć treningowych we wszystkich sekcjach czuwa sensei Wiesław Orzoł (IV Dan). Sprawdź, gdzie można się zapisać?

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stawia kolejne odważne kroki na zawodowym ringu. Przed zawodnikiem KnockOut Promotion już za trzy tygodnie kolejna walka, która odbędzie się podczas Gali KnockOut Boxing Night w Łomży.

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin do kolejnej części sezonu przygotowywał się podczas zgrupowania w Gliczarowie Górnym. Pod wodzą sensei Wiesława Orzoła trenowała grupa ponad pięćdziesięciu młodych adeptów karate kyokushin. Pierwsze starty już we wrześniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo