Środa, 13 grudnia 2017 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?

W zawodach wzięło udział 130 karateków z 24 klubów z kilku województw. Ostrołęcki KKK w turnieju reprezentowała grupa dziecięciu zawodniczek i zawodników, którzy startowali tym razem pod wodzą sensei Emilii Chimkowskiej i sensei Radosława Sikory.

W turnieju złoty medal wywalczyła juniorka Dominika Pyskło w kategorii -54 kg. Drugi złoty medal na koncie Ostrołęckiego KKK zapisał junior Szymon Niziński w kategorii -55 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Adam Brodowski w gronie kadetów w kategorii -55 kg.

Srebrny medal zdobyła z kolei juniorka Aleksandra Sadlak w kat. +63 kg. Również srebro wywalczyła młodziczka Agata Malon w kat. +58kg, Mateusz Malon w kategorii dzieci młodsze +35 kg oaz Julita Sęk w kategorii -39 kg.

Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei junior Kacper Cichowski w kat. -72 kg i Patrycja Brodowska w kat. -36 kg.
- Cieszymy się bardzo z kolejnego bardzo dobrego wyniku naszych młodych karateków i będziemy pracować dalej na sukcesy w kolejnych naszych startach - podkreśla sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.