« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?


W zawodach wzięło udział 130 karateków z 24 klubów z kilku województw. Ostrołęcki KKK w turnieju reprezentowała grupa dziecięciu zawodniczek i zawodników, którzy startowali tym razem pod wodzą sensei Emilii Chimkowskiej i sensei Radosława Sikory.

 

W turnieju złoty medal wywalczyła juniorka Dominika Pyskło w kategorii -54 kg. Drugi złoty medal na koncie Ostrołęckiego KKK zapisał junior Szymon Niziński w kategorii -55 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Adam Brodowski w gronie kadetów w kategorii -55 kg.Srebrny medal zdobyła z kolei juniorka Aleksandra Sadlak w kat. +63 kg. Również srebro wywalczyła młodziczka Agata Malon w kat. +58kg, Mateusz Malon w kategorii dzieci młodsze +35 kg oaz Julita Sęk w kategorii -39 kg.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei junior Kacper Cichowski w kat. -72 kg i Patrycja Brodowska w kat. -36 kg.
- Cieszymy się bardzo z kolejnego bardzo dobrego wyniku naszych młodych karateków i będziemy pracować dalej na sukcesy w kolejnych naszych startach - podkreśla sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Odsłon: 1423
Komentarzy: 0
09:37, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz skutecznie powróciła do rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami w kraju. Podopieczna trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego wywalczyła srebrny medal Pucharu Polski. Ostrołęczanka pokazała, że drzemią w niej duże możliwości.

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwa bardzo ciekawe seminaria.

Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy

Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy Ostrołęka. Seminarium w siedzibie klubu przy ulicy Powstańców z bardzo utytułowaną i barwną postacią sztuk walki zostało podzielone na dwie części.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Aż piętnaście medali wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Marszałka Podlasia. W zawodach w Białymstoku podopieczni sensei Wiesława Orzoła pokazali, że są w wysokiej formie.

Karatecy MKKK Shinkyokushin z sukcesami

Karatecy MKKK Shinkyokushin z sukcesami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin udanie rozpoczęli rywalizację w zawodach po wakacyjnej przerwie. Podopieczni sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego z powodzeniem walczyli w turniejach z Ząbkach i Rzeszowie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo