« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?


W zawodach wzięło udział 130 karateków z 24 klubów z kilku województw. Ostrołęcki KKK w turnieju reprezentowała grupa dziecięciu zawodniczek i zawodników, którzy startowali tym razem pod wodzą sensei Emilii Chimkowskiej i sensei Radosława Sikory.

 

W turnieju złoty medal wywalczyła juniorka Dominika Pyskło w kategorii -54 kg. Drugi złoty medal na koncie Ostrołęckiego KKK zapisał junior Szymon Niziński w kategorii -55 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Adam Brodowski w gronie kadetów w kategorii -55 kg.Srebrny medal zdobyła z kolei juniorka Aleksandra Sadlak w kat. +63 kg. Również srebro wywalczyła młodziczka Agata Malon w kat. +58kg, Mateusz Malon w kategorii dzieci młodsze +35 kg oaz Julita Sęk w kategorii -39 kg.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei junior Kacper Cichowski w kat. -72 kg i Patrycja Brodowska w kat. -36 kg.
- Cieszymy się bardzo z kolejnego bardzo dobrego wyniku naszych młodych karateków i będziemy pracować dalej na sukcesy w kolejnych naszych startach - podkreśla sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Odsłon: 3644
Komentarzy: 0
09:37, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Przemysław Zyśk bardzo udanie rozpoczął 2018 rok od zwycięstwa podczas gali w Nysie nad Kevinem Ongenae. Z każdym kolejnym miesiącem ostrołęczanin czyni postępy na zawodowym ringu i z pewnością będzie oczekiwał kolejnej propozycji na walkę.

Szybkie zwycięstwo Zyśka w Nysie (wideo)

Szybkie zwycięstwo Zyśka w Nysie (wideo)

Przemysław Zyśk (6-0, 3 KO) pokazał podczas gali bokserskiej w Nysie, że ma bardzo duży potencjał i szybko rozprawił się ze swoim belgijskim przeciwnikiem Kevinem Ongenae (10-5-1, 1 KO). Dla rywala była to naprawdę bardzo bolesna porażka.

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin bardzo aktywnie powrócili do treningów po feriach zimowych. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaliczyli tradycyjny bieg Kagami Biraki, a także wzięli udział w egzaminie na wyższe stopnie uczniowskie.

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrołęka Dawid Kubik stoczył pierwszą walkę zawodową muay thai podczas gali sportów walki na Singpatong Stadium na wyspie Phuket w Tajlandii. Rywalem podopiecznego trenera Grzegorza Mulinka był Sornnarin Ror Samkoak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo