« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 13 grudnia 2017 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?


W zawodach wzięło udział 130 karateków z 24 klubów z kilku województw. Ostrołęcki KKK w turnieju reprezentowała grupa dziecięciu zawodniczek i zawodników, którzy startowali tym razem pod wodzą sensei Emilii Chimkowskiej i sensei Radosława Sikory.

 

W turnieju złoty medal wywalczyła juniorka Dominika Pyskło w kategorii -54 kg. Drugi złoty medal na koncie Ostrołęckiego KKK zapisał junior Szymon Niziński w kategorii -55 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Adam Brodowski w gronie kadetów w kategorii -55 kg.Srebrny medal zdobyła z kolei juniorka Aleksandra Sadlak w kat. +63 kg. Również srebro wywalczyła młodziczka Agata Malon w kat. +58kg, Mateusz Malon w kategorii dzieci młodsze +35 kg oaz Julita Sęk w kategorii -39 kg.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei junior Kacper Cichowski w kat. -72 kg i Patrycja Brodowska w kat. -36 kg.
- Cieszymy się bardzo z kolejnego bardzo dobrego wyniku naszych młodych karateków i będziemy pracować dalej na sukcesy w kolejnych naszych startach - podkreśla sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Odsłon: 2174
Komentarzy: 0
09:37, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Golon ze złotem w K1 we Wrocławiu

Piotr Golon ze złotem w K1 we Wrocławiu

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon świetnie zaprezentował się I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Sportach Walki. W rywalizacji o Puchar Rektora Komendanta w formule K1 w kategorii -81 kg stoczył zacięte pojedynki i odniósł zwycięstwo.

Daniel Zaręba z brązem Pucharu Polski w Otwocku

Daniel Zaręba z brązem Pucharu Polski w Otwocku

Szkoleniowiec UMKS Victoria Ostrołęka Daniel Zaręba nie tylko szkoli, ale również z powodzeniem sam startuje w imprezach mistrzowskich. Tym razem w Otwocku w Pucharze Polski Seniorów w Kickboxingu wywalczył brązowy medal i pokazał, że jest w dobrej dyspozycji.

Udane Mikołajki w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Udane Mikołajki w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko sto pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników z wszystkich sekcji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowało w VIII Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin. Trwające kilka godzin zawody wzbudziły duże zainteresowanie i dostarczyły dużo emocji.

Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka udanie zaprezentowali się w międzynarodowym turnieju Mazovia Cup 2017 w Tarczynie. To zawody Pucharu Europy federacji UFR, które zgromadziło blisko sześciuset zawodników z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Efektowne zwycięstwo 'Dzikiego' Kubła (wideo)

Efektowne zwycięstwo "Dzikiego" Kubła (wideo)

Mateusz "Dziki" Kubeł to kolejny podopieczny Wojciecha Dudkowskiego z UKS Gladiator Ostrołęka, który odniósł zwycięstwo podczas IX Gali Sztuk Walk. W piątkowy wieczór już pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo nad Sebastianem Milczarkiem z Naczaj Team Wołomin.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo