« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?


W zawodach wzięło udział 130 karateków z 24 klubów z kilku województw. Ostrołęcki KKK w turnieju reprezentowała grupa dziecięciu zawodniczek i zawodników, którzy startowali tym razem pod wodzą sensei Emilii Chimkowskiej i sensei Radosława Sikory.

 

W turnieju złoty medal wywalczyła juniorka Dominika Pyskło w kategorii -54 kg. Drugi złoty medal na koncie Ostrołęckiego KKK zapisał junior Szymon Niziński w kategorii -55 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Adam Brodowski w gronie kadetów w kategorii -55 kg.


Energas

Srebrny medal zdobyła z kolei juniorka Aleksandra Sadlak w kat. +63 kg. Również srebro wywalczyła młodziczka Agata Malon w kat. +58kg, Mateusz Malon w kategorii dzieci młodsze +35 kg oaz Julita Sęk w kategorii -39 kg.

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei junior Kacper Cichowski w kat. -72 kg i Patrycja Brodowska w kat. -36 kg.
- Cieszymy się bardzo z kolejnego bardzo dobrego wyniku naszych młodych karateków i będziemy pracować dalej na sukcesy w kolejnych naszych startach - podkreśla sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Odsłon: 5548
Komentarzy: 0
09:37, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca udanie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Turnieju w Karate Kyokushin organizowanym w Ostrowi Mazowieckiej.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w III Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO w Białymstoku. W zawodach pod wodzą sensei Krzysztofa Ślaskiego wywalczyli trzynaście medalowych lokat.

Zyśk pewnie pokonał na punkty Semjonova (wideo)

Zyśk pewnie pokonał na punkty Semjonova (wideo)

Przemysław Zyśk stale się rozwija i zyskuje kolejne cenne doświadczenie na zawodowym ringu. Tym razem podczas Knock Out Boxing Night w Rzeszowie pokonał w niezłym stylu na punkty Estończyka Pavla Semjonowa, odnosząc siódme zwycięstwo.

Bardzo dobra postawa MKKK Shinkyokshin w MLK

Bardzo dobra postawa MKKK Shinkyokshin w MLK

Bardzo dobra postawa reprezentantów Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokshin prowadzonych przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca zaowocowała drugą lokatą klubu w całym sezonie Mazowieckiej Ligi Karate.

Zyśk kontra Semjonov już w sobotni wieczór

Zyśk kontra Semjonov już w sobotni wieczór

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stoczy kolejną walkę na zawodowym ring. Niepokonany do tej pory ostrołęczanin podczas sobotniej gali KnockOut Boxing Night #2 w Rzeszowie rywalizować będzie z 33-letnim Estończykiem Pavlem Semjonovem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo