« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.


Na kontro ostrołęczan trafiło aż dziesięć złotych, sześć srebrnych i trzy brązowe krążki oraz wiele rekordów życiowych. Dodatkowo podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego mogą pochwalić się nowym rekordem Polski.

 

W reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka na zawody znaleźli się: Karolina Kaczyńska, Hubert Nakielski, Kamil Bojarski i Mateusz Adamowski. Najwięcej, bo aż dziesięć medali - osiem złotych, srebrny i brązowy wywalczył Hubert Nakielski, który jednocześnie na dystansie 100 m ratowanie z pasem ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów.

 

Hubert okazał się bezkonkurencyjny zarówno wśród juniorów jak i seniorów wygrywając obydwie klasyfikacje generalne. Z czterema medalami (dwa złote i dwa srebrne) z zawodów powrócił Mateusz Adamowski, który podczas swoich startów ustanowił cztery nowe rekordy życiowe. Mateusz w klasyfikacji generalnej w kategorii junior młodszy uplasował się na drugim miejscu.Trzy medale - srebrny i dwa brązowe w swoich startach w kategorii młodzik wywalczył Kamil Bojarski. Kamil w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii młodzik uplasował się na trzecim miejscu. Również bardzo udany start w zawodach odnotowała Karolina Kaczyńska, która zdobyła dwa srebrne medale poprawiając rekordy życiowe. Szczegółowe wyniki na stronie stowarzyszenia www.wopros.pl.

 

- Wyniki osiągnięte przez moich zawodników bardzo cieszą i wyglądają bardzo obiecująco w perspektywie kolejnych startów - podkreśla prezes WOPR-OS, a zarazem szkoleniowiec Dariusz Małkowski - Jest to także efekt ich zaangażowania i ciężkiej pracy na treningach. W 2017 roku moich zawodników czekają jeszcze starty m.in. w finale Grand Prix Polski oraz Zimowych Mistrzostwach Polski. Ponadto pod koniec listopada Hubert w reprezentacyjnych barwach zaprezentuje się w Pucharze Niemiec i Europy, gdzie zapewne przyjdzie mu rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie.

 

Zobacz zdjęcia:
WOPR-OS Ostrołęka w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym w Rudzie Śląskiej

Odsłon: 4463
Komentarzy: 2
09:43, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pieniądze na sport w mieście podzielone

Pieniądze na sport w mieście podzielone

Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski dokonał ostatecznego podziału pieniędzy z zakresu kultury fizycznej dla klubów i stowarzyszeń sportowych z miasta. Największa dotacja ponownie trafi do ASPS Net Ostrołęka, które wystawia siatkarzy w rozgrywkach II ligi.

Powróciło miejskie lodowisko na Witosa

Powróciło miejskie lodowisko na Witosa

Po przerwie spowodowanej odwilżą powróciło lodowisko miejskie zarządzane przez MZOSTiIT na terenie kortów asfaltowych przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Z atrakcji ponownie można korzystać zarówno z własnych sprzętem, jak i korzystając z miejscowej wypożyczalni.

Gimnastyka coraz bardziej popularna wśród dzieci

Gimnastyka coraz bardziej popularna wśród dzieci

Grzegorz Mulinek, Michał Bobiński, Żaneta Cwalina-Śliwowska, Konrad Goździewski i Tomasz Kwiatkowski wraz ze swoimi podopiecznymi z klubu Academia Gorila i Pasja uczestniczyli w szkoleniu z zakresu gimnastyki sportowej, które zostało przeprowadzone w Kielcach.

Małkowski: Nie wchodźcie na lód, bo... (wideo)

Małkowski: Nie wchodźcie na lód, bo... (wideo)

Lód, który jest na naturalnych zbiornikach wodnych rzekach, jeziorach, czy też stawach w tym okresie zimy jest bardzo niebezpieczny. Wraz ze wzrostem temperatury powietrza spada wytrzymałość lodu i wchodzenie na niego wiążę się nawet z utratą życia.

Kulig na zakończenie ferii zimowych (zdjęcia, wideo)

Kulig na zakończenie ferii zimowych (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem podczas "Ferii zimowych z MZOSTiIT" cieszyły się imprezy organizowane dla najmłodszych. Wśród nich kulig, którego dwie edycje przyciągnęły do wspólnej zabawy blisko setkę dzieci i ich rodziców. Zobacz, jak wygląda wspólna zabawa.

» Wasze komentarze

Super @ 07:33, 13.10.2017r. IP: *.*.160.67

Z takim trenerem wyniki są rewelacyjne :-)

supersuper @ 11:53, 14.10.2017r. IP: *.*.37.85

zgadzam się i pewnie sam trener sie zastanawia jak on to robi ze są wyniki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo