« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 września 2018 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.


Na kontro ostrołęczan trafiło aż dziesięć złotych, sześć srebrnych i trzy brązowe krążki oraz wiele rekordów życiowych. Dodatkowo podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego mogą pochwalić się nowym rekordem Polski.

 

W reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka na zawody znaleźli się: Karolina Kaczyńska, Hubert Nakielski, Kamil Bojarski i Mateusz Adamowski. Najwięcej, bo aż dziesięć medali - osiem złotych, srebrny i brązowy wywalczył Hubert Nakielski, który jednocześnie na dystansie 100 m ratowanie z pasem ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów.

 

Hubert okazał się bezkonkurencyjny zarówno wśród juniorów jak i seniorów wygrywając obydwie klasyfikacje generalne. Z czterema medalami (dwa złote i dwa srebrne) z zawodów powrócił Mateusz Adamowski, który podczas swoich startów ustanowił cztery nowe rekordy życiowe. Mateusz w klasyfikacji generalnej w kategorii junior młodszy uplasował się na drugim miejscu.


MKKK

Trzy medale - srebrny i dwa brązowe w swoich startach w kategorii młodzik wywalczył Kamil Bojarski. Kamil w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii młodzik uplasował się na trzecim miejscu. Również bardzo udany start w zawodach odnotowała Karolina Kaczyńska, która zdobyła dwa srebrne medale poprawiając rekordy życiowe. Szczegółowe wyniki na stronie stowarzyszenia www.wopros.pl.

 

- Wyniki osiągnięte przez moich zawodników bardzo cieszą i wyglądają bardzo obiecująco w perspektywie kolejnych startów - podkreśla prezes WOPR-OS, a zarazem szkoleniowiec Dariusz Małkowski - Jest to także efekt ich zaangażowania i ciężkiej pracy na treningach. W 2017 roku moich zawodników czekają jeszcze starty m.in. w finale Grand Prix Polski oraz Zimowych Mistrzostwach Polski. Ponadto pod koniec listopada Hubert w reprezentacyjnych barwach zaprezentuje się w Pucharze Niemiec i Europy, gdzie zapewne przyjdzie mu rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie.

 

Zobacz zdjęcia:
WOPR-OS Ostrołęka w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym w Rudzie Śląskiej

Odsłon: 7708
Komentarzy: 2
09:43, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

Power Challenge 2018 dla ostrołęczan! (zdjęcia)

W ostrowskim parku Street Workout przy ulicy Trębickiego rywalizowano w zawodach Power Challenge 2018. Zawodnicy oprócz siły musieli wykazać się szybkością, wytrzymałością i zwinnością. Najlepsi w doborowym towarzystwie okazali się ostrołęczanie.

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta doczekała się wreszcie remontu. W okresie wakacyjnym zostały wymienione wysłużone materace, a ściany zostały odmalowane. To z pewnością poprawi warunki treningów kilku klubów sportowych.

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

Blisko 250 osób skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i wzięło udział w otwartych zawodach strzeleckich "10 strzałów ku chwale Ojczyzny" w Kadzidle. Najlepszy wynik w rywalizacji uzyskał Przemysław Potkaj - 95 punktów.

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.

» Wasze komentarze

Super @ 07:33, 13.10.2017r. IP: *.*.160.67

Z takim trenerem wyniki są rewelacyjne :-)

supersuper @ 11:53, 14.10.2017r. IP: *.*.37.85

zgadzam się i pewnie sam trener sie zastanawia jak on to robi ze są wyniki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo