« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.


Na kontro ostrołęczan trafiło aż dziesięć złotych, sześć srebrnych i trzy brązowe krążki oraz wiele rekordów życiowych. Dodatkowo podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego mogą pochwalić się nowym rekordem Polski.

 

W reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka na zawody znaleźli się: Karolina Kaczyńska, Hubert Nakielski, Kamil Bojarski i Mateusz Adamowski. Najwięcej, bo aż dziesięć medali - osiem złotych, srebrny i brązowy wywalczył Hubert Nakielski, który jednocześnie na dystansie 100 m ratowanie z pasem ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów.

 

Hubert okazał się bezkonkurencyjny zarówno wśród juniorów jak i seniorów wygrywając obydwie klasyfikacje generalne. Z czterema medalami (dwa złote i dwa srebrne) z zawodów powrócił Mateusz Adamowski, który podczas swoich startów ustanowił cztery nowe rekordy życiowe. Mateusz w klasyfikacji generalnej w kategorii junior młodszy uplasował się na drugim miejscu.Trzy medale - srebrny i dwa brązowe w swoich startach w kategorii młodzik wywalczył Kamil Bojarski. Kamil w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii młodzik uplasował się na trzecim miejscu. Również bardzo udany start w zawodach odnotowała Karolina Kaczyńska, która zdobyła dwa srebrne medale poprawiając rekordy życiowe. Szczegółowe wyniki na stronie stowarzyszenia www.wopros.pl.

 

- Wyniki osiągnięte przez moich zawodników bardzo cieszą i wyglądają bardzo obiecująco w perspektywie kolejnych startów - podkreśla prezes WOPR-OS, a zarazem szkoleniowiec Dariusz Małkowski - Jest to także efekt ich zaangażowania i ciężkiej pracy na treningach. W 2017 roku moich zawodników czekają jeszcze starty m.in. w finale Grand Prix Polski oraz Zimowych Mistrzostwach Polski. Ponadto pod koniec listopada Hubert w reprezentacyjnych barwach zaprezentuje się w Pucharze Niemiec i Europy, gdzie zapewne przyjdzie mu rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie.

 

Zobacz zdjęcia:
WOPR-OS Ostrołęka w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym w Rudzie Śląskiej

Odsłon: 1662
Komentarzy: 2
09:43, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Strzelali z karabinu na wysokim poziomie (zdjęcia)

Strzelali z karabinu na wysokim poziomie (zdjęcia)

Mirosław Wysocki wygrał rywalizację w karabinie sportowym dziesięć strzałów podczas zawodów rozgrywanych na strzelnicy w Troszynie. W zawodach reprezentant Gardy Ostróda uzyskał bardzo dobry wyniki 95 punktów i wyprzedził zawodników gospodarzy.

Dominik Kulesza ze złotem Mistrzostw Mazowsza

Dominik Kulesza ze złotem Mistrzostw Mazowsza

Reprezentant UKS Atleta Ostrołęka Dominik Kulesza wywalczył złoty medal Mistrzostw Mazowsza. W zawodach na pomostach CLKS Mazovia Ciechanów w kategorii wagowej -94 kg zdecydowanie wygrał rywalizację ze świetnym wynikiem 220 kg w dwuboju.

KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W tym sezonie zawody rozłożone są na dwa dni zostaną przeprowadzone na strzelnicach w Kadzidle i Troszynie.

Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Już po raz szesnasty młodzież z ostrołęckich szkół średnich rywalizować będzie w Mistrzostwach Ostrołęki w kilku dyscyplinach. Kalendarz imprez organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej jest naprawdę bardzo bogaty.

Srebro Kowalczyka i miejsce w reprezentacji Polski

Srebro Kowalczyka i miejsce w reprezentacji Polski

Bardzo udanie rywalizację w zawodach w jesiennej części sezonu rozpoczął kulturysta z Lelisa - Piotr Kowalczyk. W zmaganiach przeprowadzonych w ramach targów Fiwe w Warszawie wywalczył srebrny medal w kulturystyce klasycznej +180 cm. 

» Wasze komentarze

Super @ 07:33, 13.10.2017r. IP: *.*.160.67

Z takim trenerem wyniki są rewelacyjne :-)

supersuper @ 11:53, 14.10.2017r. IP: *.*.37.85

zgadzam się i pewnie sam trener sie zastanawia jak on to robi ze są wyniki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo