« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.


Na kontro ostrołęczan trafiło aż dziesięć złotych, sześć srebrnych i trzy brązowe krążki oraz wiele rekordów życiowych. Dodatkowo podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego mogą pochwalić się nowym rekordem Polski.

 

W reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka na zawody znaleźli się: Karolina Kaczyńska, Hubert Nakielski, Kamil Bojarski i Mateusz Adamowski. Najwięcej, bo aż dziesięć medali - osiem złotych, srebrny i brązowy wywalczył Hubert Nakielski, który jednocześnie na dystansie 100 m ratowanie z pasem ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów.

 

Hubert okazał się bezkonkurencyjny zarówno wśród juniorów jak i seniorów wygrywając obydwie klasyfikacje generalne. Z czterema medalami (dwa złote i dwa srebrne) z zawodów powrócił Mateusz Adamowski, który podczas swoich startów ustanowił cztery nowe rekordy życiowe. Mateusz w klasyfikacji generalnej w kategorii junior młodszy uplasował się na drugim miejscu.Trzy medale - srebrny i dwa brązowe w swoich startach w kategorii młodzik wywalczył Kamil Bojarski. Kamil w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii młodzik uplasował się na trzecim miejscu. Również bardzo udany start w zawodach odnotowała Karolina Kaczyńska, która zdobyła dwa srebrne medale poprawiając rekordy życiowe. Szczegółowe wyniki na stronie stowarzyszenia www.wopros.pl.

 

- Wyniki osiągnięte przez moich zawodników bardzo cieszą i wyglądają bardzo obiecująco w perspektywie kolejnych startów - podkreśla prezes WOPR-OS, a zarazem szkoleniowiec Dariusz Małkowski - Jest to także efekt ich zaangażowania i ciężkiej pracy na treningach. W 2017 roku moich zawodników czekają jeszcze starty m.in. w finale Grand Prix Polski oraz Zimowych Mistrzostwach Polski. Ponadto pod koniec listopada Hubert w reprezentacyjnych barwach zaprezentuje się w Pucharze Niemiec i Europy, gdzie zapewne przyjdzie mu rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie.

 

Zobacz zdjęcia:
WOPR-OS Ostrołęka w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym w Rudzie Śląskiej

Odsłon: 6764
Komentarzy: 2
09:43, 12.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi na ławce poziomej z obciążeniem 60 kg, 100 kg i open. Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Dla naszych Czytelników mamy nagrody.

Ostrołęccy żeglarze walczą w Grand Prix Mikołajek

Ostrołęccy żeglarze walczą w Grand Prix Mikołajek

Dwie reprezentacje ostrołęckich żeglarzy przystąpiły do rywalizacji w Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek w sezonie 2018. Od pierwszej eliminacji w regatach nie brakuje sukcesów mieszkańców naszego miasta i powiatu, którzy nie schodzą z podium.

Chcesz sprawdzić się w kartingu. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w kartingu. Dołącz (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Chcesz spróbować swoich sił na torze?

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

W Lelisie powalczą w ringo o Kurpiowski Jantar

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki", Szkoła Podstawowa w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach i CKBiS w Lelisie zapraszają na XII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Dla najlepszych czekają medale i dyplomy.

» Wasze komentarze

Super @ 07:33, 13.10.2017r. IP: *.*.160.67

Z takim trenerem wyniki są rewelacyjne :-)

supersuper @ 11:53, 14.10.2017r. IP: *.*.37.85

zgadzam się i pewnie sam trener sie zastanawia jak on to robi ze są wyniki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo