« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze walczą o rekordy. Dołączysz? (wideo)

Poziom rywalizacji kręglarzy w naszym mieście stale się podnosi, o czym świadczą chociażby nowe rekordy torów w Łubudu Bowling & Good Time. Warto dołączyć do rywalizacji w rozgrywkach ligowych lub podczas turniejów organizowanych przez KS Łubudu Bowling Ostrołęka.


Na torze numer jeden świetny wynik wykręcił Paweł Staśkiewicz, który zanotował 195 punktów i jest to obecnie najlepszy wynik w historii ostrołęckiego bowlingu. Na torze numer dwa rekord zmieniał się już kilkakrotnie, a najlepszym wynikiem może się obecnie pochwalić Przemysław Kowalczyk, który podczas oficjalnego treningu wykręcił aż 191 punktów.

 

Na torze numer trzy świetny rekordy wykręcił Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej, który podczas treningu zanotował 193 punkty. Na torze numer cztery rekord zmieniał się kilkukrotnie. Pierwszy najlepszy oficjalny wynik podczas II Łubudu Bowling Cup 2017 ustanowił Marek Kozłowiec z Siedlec - 168 pkt. Poprawił go Łukasz Młynarski, który zanotował 174 pkt. Jeszcze lepszy wynik wykręcił Paweł Staśkiewicz - 177 pkt i obecnie jest podwójnym rekordzistą KS Łubudu Bowling Ostrołęka.


Łubudu

Chcesz poprawić osiągnięcia najlepszych zawodników KS Łubudu Bowling Ostrołęka? Dołącz do nas już dziś i rywalizuj z najlepszymi podczas treningów. Formą będziesz mógł sprawdzić podczas IV Łubudu Bowling Cup 2017 pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.

 

Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400. Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

 

Tak przebiegała rywalizacja podczas I Łubudu Bowling Cup 2017

Odsłon: 4261
Komentarzy: 1
04:10, 21.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brawo @ 09:54, 22.10.2017r. IP: *.*.39.67

Fajna dyscyplina się nam narodziła w Oce.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo