« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Michał Kowalczyk najlepszy w JLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk zdecydowanie wygrał rywalizację w Jesiennej Lidze Bowlingowej organizowanej przez KS Łubudu. W ośmiu rozegranych kolejkach wywalczył 1073 punkty i wyprzedził pewnie Łukasza Olendra i radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego.


W poniedziałkowy wieczór doszło do wielkiego finału ligi, który zakończył czterotygodniową batalię. Zwycięstwo w całych rozgrywkach dobrym wynikiem przypieczętował Michał Kowalczyk, który w dwóch kolejkach zdobył 303 punkty. Bardzo dobry wynik zanotował także w ostatniej serii gier Łukasz Olender który zdobył 249 i ostatecznie zajął drugą lokatę z wynikiem 1023 punktów.

Trzecie miejsce w JLB wywalczył radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, który dołożył do swojego dorobku 223 punkty i łącznie zdobył ich 1008. Tuż za podium zostali sklasyfikowani eq aequo Paweł Staśkiewicz i Patryk Ustaszewski, którzy do ostatniej rundy toczyli zaciętą rywalizację o podium w zawodach.

 

Na szóstej lokacie uplasowała się Agnieszka Kulikowska - 942 pkt, wyprzedając kolejnych w stawce - Marcina Połatyńskiego i Daniela Ustaszewskiego - po 941 pkt, Marcina Wójcika - 922 pkt i domykającego czołową dziesiątkę zawodników Grzegorza Tabakę - 919 pkt.

 

W Jesiennej Lidze Bowlingowej rywalizacja toczyła się nie tylko indywidualnie, ale również drużynowo. Pierwszą lokatę w rywalizacji zajął zespół Bears Ostrołęka - 4036 punktów, na drugiej lokacie uplasował się Last Minute Service - 3988 pkt, a na najniższym stopniu podium Konkret - 3864 pkt. W nagrodę do najlepszego zespołu powędrowała beczka piwa ufundowana przez Łubudu.

 

Atrakcyjne nagrody od sponsorów trafiły także do trójki najlepszych zawodników JLB oraz najlepszej zawodniczki, którą okazała się Agnieszka Kulikowska. Jesienna Liga Bowlingowa organizowana przez KS Łubudu Ostrołęka była kolejną ofertą regularnej gry dla zawodniczek i zawodników z całego regionu. Z pewnością kręglarze mogą powoli szykować się już na zimową odsłonę spotkań, która ponownie będzie prowadzona zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.


JBB

Sponsorami nagród dla najlepszych zawodników byli "Łubudu" Bowling & Good Time, Konkret marketpozyczkowy.pl, siłownia Forma5 Club oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad Jesienną Ligą Bowlingową sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Już w poniedziałek, 6 listopada o godz. 19.45 IV Łubudu Bowling Cup 2017. Więcej o zawodach niebawem w naszym serwisie sportowym. Chcesz rozpocząć treningi w KS Łubudu Bowling Ostrołęka? W Łubudu wszyscy są mile widziani. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj tor na którym rozpoczniesz treningi 797 454 400.

 

Zobacz zdjęcia:
Finałowa kolejka Jesiennej Ligi Bowlingowej w Łubudu

 
Odsłon: 6588
Komentarzy: 3
10:23, 24.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

b @ 11:08, 24.10.2017r. IP: *.*.169.222

bowling to nie sport

Gratulacje @ 11:27, 24.10.2017r. IP: *.*.31.137

Gratulacje Michał Kowalczyk za wysoką dyspozycję podczas każdego spotkania. Będzie ciekawie.

Fajna liga @ 15:47, 24.10.2017r. IP: *.*.164.62

Brawa za dobrą organizację.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo