« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry (wideo)

Przed nami już IV Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji przystąpi bardzo silna stawka zawodniczek i zawodników z kilku miast, a wśród nich reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Chcesz dołączyć?


W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił wówczas nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. W drugiej edycji zawodów wygrał Dariusz Rojek z Siedlec, który zwycięstwo przypieczętował nowym rekordem toru - 177 punktów. W trzeciej wygrał Radosław Brzostek w z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 165 punktów.

 

Obecnie wszystkie tory mają już nowych rekordzistów, a rywalizacja o nowe rekordy z pewnością dostarczy bardzo dużo emocji. Rywalizacja w zawodach z każdym kolejnym turniejem stoi na coraz wyższym poziomie i z pewnością podobnie może być i tym razem. Na liście zaproszonych do rywalizacji kręglarzy są czołowi zawodnicy i zawodniczki z poprzednich turniejów w Łubudu.

 

Uczestnicy imprezy (maksymalnie 32 osoby) zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach szóstka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy. Awans z czterech półfinałów uzyskają zwycięzcy grup i dwójka zawodników z najlepszymi wynikami.Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling do końca listopada 2017 roku. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do wtorku, 31 października do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością i telefonem do kontaktu.

 

Sponsorami imprezy są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja. Patronat honorowy nad imprezą objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski.

 

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling & Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA.

 

 

 

Odsłon: 4177
Komentarzy: 3
08:54, 26.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

o ja @ 00:19, 27.10.2017r. IP: *.*.160.90

Długo jeszcze będziecie ten "sport"? Więcej chyba już tego na MO być nie może. To jest już niesmaczne.

kręglarz do o ja @ 09:02, 27.10.2017r. IP: *.*.158.83

Zwróć uwagę, że tylko Tobie to przeszkadza, więc zajmij się swoim sportem i nie czytaj.

Do ja @ 15:40, 29.10.2017r. IP: *.*.152.254

"Ten", "tego", "to"- mistrzem sportowym na pewno nie zostaniesz, w kwestii zasobu słownictwa również wróżę niepowodzenie :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo