« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry (wideo)

Przed nami już IV Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji przystąpi bardzo silna stawka zawodniczek i zawodników z kilku miast, a wśród nich reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Chcesz dołączyć?


W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił wówczas nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. W drugiej edycji zawodów wygrał Dariusz Rojek z Siedlec, który zwycięstwo przypieczętował nowym rekordem toru - 177 punktów. W trzeciej wygrał Radosław Brzostek w z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 165 punktów.

 

Obecnie wszystkie tory mają już nowych rekordzistów, a rywalizacja o nowe rekordy z pewnością dostarczy bardzo dużo emocji. Rywalizacja w zawodach z każdym kolejnym turniejem stoi na coraz wyższym poziomie i z pewnością podobnie może być i tym razem. Na liście zaproszonych do rywalizacji kręglarzy są czołowi zawodnicy i zawodniczki z poprzednich turniejów w Łubudu.

 

Uczestnicy imprezy (maksymalnie 32 osoby) zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach szóstka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy. Awans z czterech półfinałów uzyskają zwycięzcy grup i dwójka zawodników z najlepszymi wynikami.Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling do końca listopada 2017 roku. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do wtorku, 31 października do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością i telefonem do kontaktu.

 

Sponsorami imprezy są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja. Patronat honorowy nad imprezą objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski.

 

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling & Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA.

 

 

 

Odsłon: 4341
Komentarzy: 3
08:54, 26.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

» Wasze komentarze

o ja @ 00:19, 27.10.2017r. IP: *.*.160.90

Długo jeszcze będziecie ten "sport"? Więcej chyba już tego na MO być nie może. To jest już niesmaczne.

kręglarz do o ja @ 09:02, 27.10.2017r. IP: *.*.158.83

Zwróć uwagę, że tylko Tobie to przeszkadza, więc zajmij się swoim sportem i nie czytaj.

Do ja @ 15:40, 29.10.2017r. IP: *.*.152.254

"Ten", "tego", "to"- mistrzem sportowym na pewno nie zostaniesz, w kwestii zasobu słownictwa również wróżę niepowodzenie :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo