« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wieczór pełen emocjonujących walk (zdjęcia, wideo)

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny wzbudziła duże zainteresowanie kibiców z całego regionu. W dziesięciu walkach w różnych formułach sztuk walki nie zabrakło wielkich emocji i sukcesu reprezentanta Fight Academy Rafała Gnatkowskiego.


Jako pierwsi w ringu zaprezentowali się młodzi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w walce pokazowej w kickboxingu Ewelina Peczyńska i Szymon Orzoł. Podopieczni trenerów Arkadiusza Ludwiczaka i Roberta Stypińskiego zaprezentowali nabyte umiejętności i zebrali gromkie brawa od publiczności.

 

Swoje umiejętności w kata zaprezentowała także zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, mistrzyni Polski Dominika Pyskło. Następnie w ringu pojawili się w pierwszej punktowanej walce K1 -60 kg Michał Maliszewski (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate) i Tomasz Niemira (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka). Po ciekawym pojedynku jednogłośne zwycięstwo na punkty odniósł Michał Maliszewski.

 

W kolejnych walkach K-1 również nie brakowało emocji. Bartłomiej Arnista (AS FT Pisz) w kategorii -81 kg już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Ernesta Stachurskiego (Bialski Klub Karate Kyokushin), a Dariusz Fedor (BKKK) w kat. -73 kg okazał się lepszy od Krzysztofa Ołdaka (Walhalla Mińsk Mazowiecki), jednogłośną decyzją sędziów.

 

W pierwszym niedzielnym starciu w formule MMA w kat. 84 kg Robert Obek (Fighter Giżycko) uległ Alanowi Sobierajowi (Copacabana Warszawa) poprzez poddanie. W formule low kick -91 kg Paweł Mikołajewski (Walhalla Mińsk Mazowiecki) odniósł zwycięstwo nad Pawłem Nazarukiem (BKKK). Rywal doznał kontuzji i nie mógł kontynuować walki.

 

Przerywnikiem w walkach K1 i MMA był pojedynek w formule karate, w którym zaprezentowali się Kacper Ciskowski i Kamil Patra z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Fani sportów walki obejrzeli pojedynek dwóch utalentowanych zawodników stojący na wysokim poziomie, a lepszy decyzją sędziów okazał się Kamil Patra.

 

W kolejnej walce K1 -78 kg Jacek Misiewicz (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate) jednogłośną decyzją sędziów wygrał z Rafałem Grzegorczykiem (Fighter Giżycko). Z kolei w jedynej walce bokserskiej w kat. -85 kg Jan Klimek (Luczek Giżycko) wygrał z Pawłem Delugą (Gimnazjon Wyszków). Reprezentant Giżycka stoczył bardzo dobrą walkę i został nagrodzony pucharem prezydenta miasta Ostrołęki za najlepszą walkę. Trofeum wręczył przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski.

 

Walka w formule K1 Michała Krajewskiego (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate) i Marcina Majewskiego (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) została nierozstrzygnięta. Zawodnik z Ostrowi Mazowieckiej zdecydowanie prowadził na punkty, jednak przy zderzeniu z rywalem rozciął łuk brwiowy i walka musiała zostać przerwana.

 

Wiele emocji kibicom dostarczyła walka wieczoru w formule MMA -63 kg, w której reprezentant gospodarzy Rafał Gnatkowski zmierzył się Tomaszem Sową (Fighter Giżycko). Zwycięstwo przed czasem już w pierwszej rudzie podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka zakończyło wieczorne spotkanie ze sztukami walki w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.Sponsorami imprezy byli: Urząd Marszałkowski, Miasto Ostrołęka, Powiat Ostrołęcki, Konkret marketpozyczkowy.pl, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Klub Sportów Sylwetkowych Kuźnia, Pensjonat Wioletta, Spaja, Radni Miasta Ostrołęki - Dariusz Bralski, Grzegorz Milewski i Jan Rzewnicki, Autopuls - warsztat samochodowy, Sklep i Serwis Komputerowy Last Minute Service, radny gminy Rzekuń Bartosz Podolak, Salon Oświetlenia Led-in.

 

Zapraszamy do obejrzenia walki wieczór. Wszystkie walki z Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów do obejrzenia w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce - Wojciechowicach

 

Odsłon: 13146
Komentarzy: 6
19:38, 29.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.

Wiesław Orzoł shihanem!

Wiesław Orzoł shihanem!

Po pięciu dniach ciężkiego egzaminu w japońskim Tokio do grona shihanów dołączył Wiesław Orzoł. Trener i prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zaliczył egzamin na stopień mistrzowski 5 dan i należy do ekskluzywnego grona wybitnych mistrzów karate.

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

W japońskim Tokio odbyły się po raz kolejny mistrzostwa świata w karate kyokushin IKO. Nasz kraj, a zarazem Ostrołękę, reprezentowała Beata Opęchowska, która rywalizowała z 33 zawodniczkami z całego świata bez podziału na kategorie wagowe.

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

» Wasze komentarze

Robert @ 20:35, 29.10.2017r. IP: *.*.196.66

TEN RYWAL RAFAŁA TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE GOŚCIU DŁUŻEJ WCHODZIŁ NA RING NIŻ NA NIM WALCZYŁ ....

robercik @ 20:40, 29.10.2017r. IP: *.*.49.173

to znajdz mu lepszego

robertuś @ 20:46, 29.10.2017r. IP: *.*.31.137

Do wyjdź w walce z Rafałem i wówczas podyskutujemy :-)

ww @ 22:52, 29.10.2017r. IP: *.*.51.195

Każda impreza to Grabowski, Milewski. Chłopaki zawsze razem. Już niedługo wybory. To który na Prezydenta ??

KSW @ 11:55, 31.10.2017r. IP: *.*.70.106

To był mikrogedon gratki Rafał jesteś kocur powodzenia i czekamy na dalsze takie widowidka w twoim wykonaniu

kko @ 13:58, 31.10.2017r. IP: *.*.51.201

co to za gala jak nie walczą ostrołęczanie? chyba tylko dla napchania kabzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo